Grožis

L'OFFICIEL redakcija rekomenduoja: 10 geriausių blakstienų tušų ir bazių

Suteikite savo blakstienoms išraiškingumo mūsų simpatijas užkariavusiais blakstienų tušais ir jų apimtį didinančiomis bazėmis.
Reading time 4 minutes
Gamintojų nuotr.
YVES SAINT LAURENT

Šis tankinamasis blakstienų tušas nepalieka sulipusių blakstienų, lengvai tepamas, leidžia sukurti dramatiškai ilgas ir tankias blakstienas. Tušo šepetėlis yra platesnis, todėl užtikrina visišką blakstienų padengimą. Tušas neapsunkina plaukelių.

Blakstienų tušas Mascara Volume Effet Faux Cils The Shock, YVES SAINT LAURENT, 30 Eur

MAX FACTOR

Tai ypatingą apimtį suteikiantis vandeniui ir lietimui atsparus tušas, kuriame nėra kvapiųjų medžiagų ir plaušelių. Tušas tinka tiems, kurių oda jautri, taip pat nešiojantiems kontaktinius lęšius.

 

Blakstienų tušas 2000 Calorie Waterproof Volume, MAX PACTOR, apie 7 Eur

DIOR

Tai patobulinta formulė, suteikianti didesnę blakstienų apimtį, išryškinanti blakstienas, atskirianti jas vieną nuo kitos bei pakelianti nuo šaknų. Formulė praturtinta blakstienų priežiūros ingredientais: vitaminu B5 ir apsauginiu medvilnės ekstraktu, kuris stiprina blakstienas ir padidina jų natūralią apimtį.

 

Blakstienų tušas Diorshow Pump 'N' Volume HD Squeezable Mascara, DIOR, 38 Eur

MAC

Blakstienas pakeliantis ir užriečiantis tušas išryškina jas iki 16 valandų. Tušas nesitepa, tačiau yra lengvai nuplaunamas su vandeniu. Nors suteikia blakstienoms ypatingo ryškumo, jų neapsunkina ir išlaiko natūralumo įspūdį.

 

Blakstienų tušas Extended Play Perm Me Up Lash Mascara, MAC, apie 26 Eur

TONYMOLY

Šis tušas suteikia blkastienoms apimtiems ir netrupa, stiprina blakstienas ir kuria tankesnių plaukelių efektą.

 

Blakstienų tušas Panda's Dream Smudge Out Mascara, TONYMOLY, 17,50 Eur

SENSAI

Blakstienų tušas sudaro plėvelę, kuri prilimpa prie blakstienų padidindama jų apimtį. Specialus šepetėlis su triguba spirale išdėstytais šereliais paliečia kiekvieną blakstieną nuo šaknų iki galiukų – padengia jas tušu ir atskiria sukurdamas išskleistos vėduoklės įspūdį. Atsparus prakaitui, vandeniui ir odos išskiriamiems riebalams.

 

Blakstienų tušas Lash Volumiser 38°C, SENSAI, 37 Eur

NARS

Blakstienoms papildomos apimties suteikiantis tušas su kiekvienu potėpiu suteikia vis ryškesnį efektą, o speciali formulė neleidžia nei plaukeliams, nei tušui sulipti. Speicalus drėkinantis kompleksas leidžia itin lengvai paskirstyti tušą ant blakstienų ir neleidžia joms išsausėti.

 

Blakstienų tušas Climax Mascara, NARS, 25 Eur

Blakstienų tušo bazės

NYX

Ši bazė paruoš blakstienas prieš dažant jas tušu - pailgins ir suteiks joms papildomos apimties.

 

Blakstienų tušo bazė Big & Loud Lash Primer, NYX, apie 8,60 Eur

ARTISTRY

Blakstienų bazė yra kūno spalvos, tad jos kuriamas efektas pastebimas iškart. Priemonė intensyviai pailgina plaukelius, ant šia baze padažytų blakstienų itin lengva tepti tušą - priemonė išlieka ant plaukelio stabili, o blakstienos nesulimpa.

 

Blakstienų bazė Artistry Studio™ Mascara Base Primer, ARTISTRY, apie 17 Eur

DIOR

Nauja, unikali oru prisodrinta tekstūra padengia kiekvieną blakstieną tankiu oriniu sluoksniu ir sustiprina tušo suteikiamą efektą.  Pure WhiteTM kompleksas paryškina vėliau tepamo blakstienų tušo spalvos intensyvumą.  Blakstienos tampa gražesnės, tankesnės ir labiau užriestos.

 

Blakstienų bazė Diorshow Maximizer 3D, DIOR, 36 Eur

Gamintojų nuotraukos

Tags

grožis
makiažas
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame