Grožis

10 blakstienų tušų, kurių nepaveiks nei lietus, nei ašaros

Ne tik vasarą, bet ir merkiant lietui norisi tušo, kuris būtų atsparūs drėgmei ir vandeniui. Pristatome 10 blakstienų tušų, kurie nenubėgs nei lietingą dieną, nei liejant prakaitą sporto salėje.
Reading time 4 minutes
Instagram / @nikki_makeup nuotr.
1. Bobbi Brown

Šis ilgai išliekantis, vandeniui ypač atsparus tušas užriečia ir ilgina blakstienas, neleidžia joms sulipti ar aptrupėti. Dėl išskirtinės sudėties blakstienas galima padengti keliais tušo sluoksniais ir taip sukurti dramatišką įvaizdį. Patentuotas šepetėlis atskiria ir tolygiai padengia kiekvieną blakstieną.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „No Smudge Mascara“, BOBBI BROWN, apie 30 Eur.

2. Clinique

Ypatinga polimerų formulė blakstienoms akimirksniu suteikia apimties, pailgina jas daugiau nei trisdešimt procentų. Dėl išskirtinių ingredientų blakstienos išlieka minkštos ir sudrėkintos. Tušas yra atsparus vandeniui.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „High Impact Waterproof Mascara“, CLINIQUE, apie 27 Eur.

3. Collistar

Specialus pantenolio ir peptidų derinys atkuria blakstienas iš vidaus, pamažu jas storindamas ir didindamas apimtį. Dvigubais šepetėlio šereliais tušas „pagaunamas“ ir puikiai paskirstomas per visą blakstienų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Tušas ne tik tankina blakstienas, bet ir yra atsparus vandeniui.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „Volume Unico Waterproof“, COLLISTAR, 30 Eur.

4. Dior

Šio vandeniui atsparaus tušo šepetėlis puikiai atkartoja išgaubtą akies formą, todėl efektyviai užriečia kiekvieną blakstieną. Speciali į tušo sudėtį įtrauktų polimerų formulė garantuoja ilgalaikį rietimo efektą. Vaško ir aliejaus kompleksas didina blakstienų apimtį: papildo jų struktūros trūkumus, suteikia glotnumo, tobulai nudažo iš visų pusių.

Vandeniui atsparus riečiantis tušas „Diorshow Iconic Overcurl Waterproof“, DIOR, 38 Eur.

5. Estee Lauder

Unikalus drėgmei atsparus tušas išlieka iki 15 valandų. Lash-Xtender™ šepetėlis tobulai iššukuoja blakstienas,o dėl Smudge-Shield™ formulėje esančių polimerų tušas atsparus drėgmei, prakaitui ir ašaroms. Tušas lengvai nusivalo 36 °C vandeniu, netepus.

Drėgmei atsparus, blakstienas ilginantis tušas „Double Wear Zero-Smudge Lengthening Mascara“, ESTEE LAUDER, 37 Eur.

6. L'Oreal Paris

Daugiau nei 200 šerelių švelniai apgaubia ir padengia kiekvieną blakstieną vandeniui atsparia kremine juoda tušo formule. Kad sukurtumėte kuo dailesnį rezultatą, tušą tepkite zigzago judesiais. Tušas yra atsparus vandeniui, todėl valymui naudokite specialų makiažo valiklį.

Vandeniui atsparus tušas „Paradise Extatic Waterproof Mascara“, L'OREAL PARIS, 14,50 Eur.

7. Lancome

Didelės apimties suteikiantis vandeniui atsparus blakstienų tušas sukuria ryškių blakstienų efektą. Puikiai išsilaiko visos dienos metu - ilgai išliekanti formulė nenubėga ir neišsitepa.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „Monsieur Big Waterproof”, LANCOME, apie 29 Eur.

8. Smashbox

Šis tušas atlaiko ašaras, lietų ir net panirimą į baseiną. Tai intensyvi, blizganti, pluoštais papildyta priemonė, kuri išlieka 10 valandų. Ji taip pat suteikia ilgį, apimtį ir storį, nepalikdama jokių gumulėlių, gabaliukų ar dėmių.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „Full Exposure Waterproof Mascara”, SMASHBOX, 24 Eur.

9. Sensai

Pagrindinės sudedamosios dalys: šilumai jautrios medžiagos, japoninių patvenių ekstraktas, augalinė blakstienas puoselėjanti medžiaga, ilginamieji plaušeliai, Koišimaru šilko ekstraktas. Dėl mažyčio teptuko, kuriuo labai lengva naudotis, blakstienos tampa žvilgančios ir natūraliai riestos.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „MASCARA 38º“, SENSAI, 26 Eur.

10. Pupa

Blakstienų tušas suteikia dirbtinių blakstienų efektą bei kerintį žvilgsnį be jokių rūpesčių. Polimerais praturtinta, sodri, kreminė bei modeliuojanti tekstūra prailgina tušo išsilaikymą, tušas nesitepa, o blakstienos išlieka švelnios ir elastingos.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas „Vamp!”, PUPA, 17,50 Eur.

susiję straipsniai

Rekomenduojame