Grožis

12 stilingų būdų, kaip skirtingai susirišti madingąją „ponio uodegėlę“

Viena madingiausių šio sezono šukuosenų - aukštyn į „ponio uodegėlę“ sukelti plaukai.
Reading time 3 minutes

Į „ponio uodegėlę“ surišti plaukai - itin praktiška šukuosena. Taip susirišti plaukus labai paprasta, patogu (ypač aktyvios veiklos metu), o tinka ši šukuosena kone kiekvienai. Pavasario ir vasaros sezoną aukštyn surištos kasos pirmaus šukuosenų tendencijų gretose, tad jau dabar pasisemkite idėjų, kaip susikurti originalią „ponio uodegėlę“. Pristatome 12 šukuosenos variacijų, tarp kurių ir itin paprasti būdai, ir ekstravagantiški.

1. „Baby hair“

Ne pirmą sezoną madingos vadinamosios „baby hair“ sruogos - tai užriestomis gijomis išformuoti plaukai, augantys ties plaukų augimo linija virš kaktos arba greta smilkinių. Susirišusi plaukus aukštyn į uodegą ir suformavusi „baby hair“ sruogeles, sukursite itin madingą ir šiuolaikišką šukuoseną.

2. Mazgas

Suteikite šukuosenai elegancijos paslėpusi plaukus laikančią gumelę supinta kasa. Suimkite ir suriškite plaukus ant pakaušio į uodegą, tuomet atskirkite vieną sruogą ir ją supinkite. Šia apvyniokite pagrindinę kasą, kad paslėptumėte gumelę, o apvyniotąją kaselę sutvirtinkite smeigtukais.

3. Apimtis

„Ponio uodegėlė“ atrodys dar išraiškingiau, jei paryškinsite plaukų tekstūrą ir suteiksite jiems daugiau apimties.

4. Bangos 

Pamėginkite į uodegą surišti tik viršutinėje galvos dalyje esančius plaukus, o augančius ties ausų lygiu palikite palaidus. Taip sukursite žaismingesnį įvaizdį, o ypač dailiai tokia šukuosena atrodys, jei plaukus subanguosite. Daugiau šios madingos šukuosenos variantų rasite ČIA.

5. Perlai

Paverskite savo šukuoseną išskirtine ir į sruogas įpinkite stambių perlų karolių.

6. Daugiau

Nebijokite žaisti keliomis kasomis: suriškite vieną ant viršugalvio, kitą - žemiau, o dar kitą - pakaušyje. Visas kasas suimkite ir sujunkite į vieną, taip susikursite originalią šukuoseną.

7. Pynės

Surišusi plaukus į „ponio uodegėlę“, suvykite kasą tarsi virvę, o gumelę paslėpkite atskirta ir apsukta sruogele. Taip susikursite nuožmios ir stilingos kovotojos įvaizdį.

8. Aksesuarai

Pastaraisiais sezonais ypač išpopuliarėjo plaukų aksesuarai, tad jais drąsiai puoškite ne tik palaidus plaukus, bet ir kasas.

9. Tvarkinga netvarka

Suteikite šukuosenai valiūkiškumo palikdama priekyje kelias sruogas kabėti laisvai. 

10. Nauji pynimai

Jei norite „fashionistos“ įvaizdžio, rinkitės ne klasikinį kasos pynimą iš trijų sruogų, o pasimokykite sudėtingesnių. Pavyzdžiui, pinkite kasą iš penkių sruogų arba vadinamąją „žuvies uodegą“.

11. Formavimas

Formuokite „ponio uodegėlę“ gumelėmis, suteikdama plaukams papildomo tūrio.

12. Kaspinai

Jei norite romantiškesnio įvaizdžio, vietoje plaukų gumelių naudokite elegantiškus aksominius kaspinus.

susiję straipsniai

Rekomenduojame