Grožis

8 vasara alsuojantys aromatai, kuriems sunku atsispirti

Pasinerkite į vasarišką gėlių žiedų sūkurį, kuris nuskraidins į nuostabiausius atostogų kampelius.
Reading time 3 minutes
1. BERDOUES

„Somei Yoshino“ – subtili ir elegantiška gėlių kompozicija, dedikuota subtiliam japoniškos vyšnios sakuros aromatui. Jo rafinuota elegancija kviečia atpalaiduojančiai meditacijai. Aromato kompozicija savo skambesį pradeda vėsiu japonišku shiso, vėliau jaučiami subtilūs medaus ir indiško jazmino akordai, kurie susimaišo su prieskoniniu Indonezijos pačiulių kvapu.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „Somei Yoshino“, BERDOUES

2. CLEAN

CLEAN „Blonde Rose“ - moteriškai harmoninga gėlė, subtili, tačiau rafinuota ir seksuali. Vandens gaivumas ir laimo prieskonis suteikia vitališkumo, o rožė, jazminas ir bijūnas atskleidžia paprastą ir mielą aromato grynumą. Parfumeris, kurdamas šį aromatą buvo įkvėptas pabėgimo į burbulinę vonią, kupiną rožių žiedlapių ir fantazijos.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „Blonde Rose“, CLEAN

3. LANCOME

Tai naujos rūšies muskusinio šipro gėlių aromatas, subtilus, gundantis ir galingas. Čia slypintys Ispartos rožių žiedlapiai - Turkijos rožių lopšyje gaunama esencija specialiai ruošiama „Lancome“. Ji sustiprina gaivinančios, žaliuojančios gėlės savybes ir padeda atskleisti natūraliai žaižaruojantį „Idôle“ charakterį.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „Idole“, LANCOME

4. ALEX SIMONE

Gaivus gėlių ir vandens akordas tęsia floros temą, kartu nukelia mus prie saulės spindulių nutviekstos žydros jūros. Aromato paletėje pirmieji sužydi jazminai, ciklamenai, mandarinų žiedai, o vėliau bijūnai ir ličiai. Tai universalus kvapas, skirtas tiek vyrams, tiek moterims.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „Villa Simone“, ALEX SIMONE

5. ESSE STRIKES THE NOTES

Tai nuostabus, saulėtas, ryškus ir elegantiškas baltų gėlių aromatas su pikantiškomis rausvųjų pipirų ir sultingų citrusų natomis. Šis gėlių derinys sukuria žydinčių liepų efektą: geltoną, saldų ir viliojantį. Tarytum spindinti gėlių puokštė, įvyniota į subtilų ir minkštą muskuso debesį.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „Vittoria“, ESSE STRIKES THE NOTES

6. LOUIS VUITTON

Naujasis aromatas „California Dream“ primena romantišką saulėlydį Kalifornijoje, jis efemeriškas, sukuriantis unikalią akimirką, kaskart vis kitokią ir svaiginančiai užburiančią. Aromate susilieja citrusų, šildantis mandarinų ir gėlių aromatas, tai tarsi paskutinis šviesos krislas prieš nakties malonumus.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „California Dream“, LOUIS VUITTON

7. CHANEL

„Chanel 1957” - tai elegantiškas ir šviesus kvapas, dvelkiantis baltųjų muskusų šydu, lydimas bergamočių, irisų ir nerolių aromato. Minkštumo suteikia kedro ir saldūs medaus akcentai.

 

Kvepalai „1957“, CHANEL, chanel.com

8. GUCCI

Tai kolekcinis kūrinys, aukštinantis kerinčios spalvos levandų niuansus. Riboto leidimo aromatas „Gucci Flora Gorgeous Gardenia“ įkvėptas neaprėpiamo grožio, kuris atsiskleidžia gamtoje pavasarį. Čia susilieja prisirpusios uogos, baltosios gardenijos, jostrų šiluma, malonus pačiulių ir rudojo cukraus aromatas.

 

Parfumuotas vanduo (EDP) „Gucci Flora Gorgeous Gardenia“, GUCCI

susiję straipsniai

Rekomenduojame