Grožis

Vienspalvio makiažo paslaptys: kuo jis ypatingas ir kokių klaidų nedaryti

Tiek akių ir veido, tiek lūpų makiažui naudodama tą pačią spalvą sukursite subtilų, tačiau išskirtinį įvaizdį.
Reading time 3 minutes
Instagram / @ golden_barbie ir @womanslook nuotr.

Monochrominis makiažas, kai akims ir lūpoms (kartais ir skruostams) dažyti naudojama ta pati spalva arba labai artimi jos atspalviai, kuria vientiso ir išbaigto įvaizdžio efektą. Nors jį pasidaryti paprasta ir greita, toks makiažas atrodo rafinuotai.

 

Jei rinksitės lengvus rausvus tonus, įvaizdis bus jaunatviškas ir gaivus, jei tamsesnius - elegantiškas, tačiau vis tiek subtilus. Siūlome išbandyti keturis populiariausius vienspalvio makiažo variantus.

1. Rausva

Susikurti rausvų atspalvių makiažą nuo-iki itin lengva, nes greičiausiai be vargo rasite vienas kitą atitinkančių rausvų akių šešėlių, lūpų dažų ir skaistalų. Nepamirškite, kad kai kurie prekių ženklai prekiauja ir daugiafunkcinėmis makiažo priemonėmis, kurios tinka tiek akims, tiek lūpoms. Jei derančių spalvų visgi nerandate, pamėginkite kreminius lūpų dažus tepti tiek ant lūpų, tiek ant vokų, galite jais parausvinti ir skruostus.

 

Kurdama švelnų rausvą makiažą rinkitės subtilesnius atspalvius, jie atrodys natūraliau nei ryškesni, o makiažas bus gaivesnis ir jaunatviškesnis.

 

Nepadauginkite rausvų skaistalų, nes per ryškiai padažyti skruostai gali sukurti ypač teatrališką įvaizdį. Akis dažykite viena šešėlių spalva per visą voką, juos tolygiai išsklaidykite. Makiažą užbaikite šviesą atspindinčios pudros potėpiais, padažykite ja iškiliausias skruostų vietas ir vidinius akių kampučius.

2. Koralai

Koralinė šįmet paskelbta madingiausia 2019 metų spalva, tad ją pasirinkusi pataikysite į tendencijų dešimtuką. Visgi neskubėkite - reikėtų pasitikrinti, ar koralinė tikrai jums tinka. Dažniausiai daugeliui tinka rausvai oranžiniai akių šešėliai, tačiau lūpdažis - ne kiekvienai.

 

Jei nusprendėte išbandyti monochrominį koralų spalvos makiažą, pirmiausia būtinai sutvarkykite veido odą. Užmaskuokite raudonį, patamsėjusias dėmes, suvienodinkite odos spalvą makiažo pagrindu arba BB tipo kremu. 

3. Vyno raudonis

Vienspalvį makiažą galima sukurti ne tik pasteliniais, bet ir tamsesniais, pavyzdžiui, bordiniais atspalviais. Toks makiažas tinkamesnis vakarui ar specialiai progai, nes suteikia įvaizdžiui dramatiškumo, kuria fatališkos moters portretą.

 

Kad makiažas atrodytų gyviau, siūlome akims naudoti kelis bordinės atspavlius - porą šviesesnių ir tamsesnių. Gyvybingumo žvilgsniui suteiks ir skirtingų efektų šešėliai, pavyzdžiui, matiniai ir blizgūs.

 

Jeigu pasirinkote bordinę, labai svarbu itin tvarkingai padažyti lūpas, nes tamsi spalva išryškins kiekvieną netikslų rankos vingį.

4. O jeigu drąsiau?

Idėjų monochrominiam makiažui galite pasisemti ir iš mados fotosesijų, neretai jose išvysite rėksmingą vienspalvį makiažą, sukurtą sodriomis spalvomis. Tai gali būti ugninga raudona, fuksijų ar neoninė rožinė, purpurinė.

 

Jeigu norisi fashion kategorijos makiažo, nebijokite ryškių spalvų, tačiau ir nepersistenkite. Subtilumo tokiam makiažui suteiks matinio efketo lūpų dažai, o vietoje akių šešėlių naudojamas tik akių kontūras arba spalvotas blakstienų tušas.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame