Grožis

Kaip susikurti „L'Officiel Lithuania“ viršelio herojų makiažus

Paryškinti itin skirtingų moterų individualumą ir kartu sukurti vientisą viršelio stilių. Štai, koks iššūkis teko žinomoms makiažo meistrėms: Alinai Silivanovai, Neringai Čukinienei, Vilmai Garliauskienei ir Laurai Kreivytei.
Reading time 4 minutes
SHOT by Lukas

Skirtingas stilius, požiūris, produktai ir triukai. Viskas atskleidžiama, lieka tik išsirinkti, kas arčiausiai širdies tau.

Laura Kreivytė, @laurakreivyte

1. Eglė Žiemytė

 

Eglei parinkau dūminį makiažą, kuriame akcentavau tik viršutinį voką. Taip sukūriau lengvą, žvalų žvilgsnį.

 

Triukas: stipriai akcentuodama viršutinį akių voką, antakius palieku beveik natūralius ir neryškintus.

2. Ieva Daugirdaitė

 

Su Ieva darėme oranžinį eksperimentą. Gana plačiai išretušuotas oranžinės spalvos šešėlis puikiai atskleidė žalias Ievos akis ir suteikė joms ypatingo gylio.

 

Triukas: kuo švelniau ir subtiliau modeliuojamas veidas, tuo jauniau ir švelniau atrodo modelis.

 

Mėgstamiausias mano produktas, naudotas tiek Eglei, tiek Ievai, – Sensilis ilgai išliekantis jauninamasis makiažo pagrindas „Neverending“, 29,99 €, „Eurovaistinė“.

Alina Silivanova, @alinka_makeupartist

3. Gintarė Sudžiūtė

Be galo mėgstu skandinavišką modelio tipažą, kurio nesinori slėpti po ryškiu makiažu, taigi Gintarei parinkau gaivų ir itin subtilų makiažą.

 

Triukas: šešėlius ant voko dengiau pirštu, taip spalva išliko itin sodri. Tam, kad šešėliai ant voko laikytųsi visą dieną, naudokite šešėlių pagrindą, pvz., Urban Decay akių šešėlių bazę, 23,95 €, „Douglas“.

4. Agnė Jagelavičiūtė

 

Kadangi Agnę dažau jau ne vienus metus, parinkau jos mėgstamą dieninį makiažą su minimaliu akių kontūru.

 

Triukas: sausą veido odą itin pagyvina skysta, švytėjimo odai suteikianti priemonė (angl. highlighter), sumaišyta su paprasčiausiu dieniniu kremu. Aš renkuosi Vita Liberata „Beauty blur“ momentinio poveikio kremą, 37,50 €, www.vitaliberata.lt.

5. Agnė Kuzmickaitė

 

Agnė renginiams ir fotosesijoms dažniausiai renkasi tamsesnį makiažą, todėl šiai fotosesijai taip pat rinkomės klasikinį makiažą su tamsesniu išoriniu akių kampučiu.

 

Triukas: tankesnius antakio plaukelius šukuoju į viršų ir gražiai sulyginu galiukus pagal viršutinę antakio liniją, taip optiškai pakeliama akis. Plaukeliams fiksuoti naudoju skaidrų antakių gelį, pvz., Make-Up Atelier Paris, 26 €, www.atelierkosmetika.lt.

Vilma Garliauskienė, @vilmakeupartist

6. Dovilė Viršilaitė

 

Dovilei rinkausi tokį makiažą, kuris pabrėžtų natūralų jos grožį ir atspindėtų naujausias makiažo tendencijas, t. y. būtų natūralus, gaivus, šviežias.

 

Triukas: svarbiausia, neapsunkinti odos, palikti ją lengvą, „gyvą“, o iškiliausias veido vietas pašviesinti šviesą atspindinčia priemone, kad būtų sukuriamas kuo natūralesnis efektas. Tam naudojau MAC „Face & Body“ kreminę pudrą, 31,95 €, „Douglas“ ir tos paties ženklo švytėjimo suteikiančią pudrą „Extra Dimension Skinfinish“, 33,95 €, „Douglas“.

Neringa Čukinienė, @neringamakeup

7. Austėja Jablonskytė

 

Nepaisant to, kad Austėja yra drąsi ir nebijo eksperimentuoti, šį kartą makiažą labiau derinau prie bendros fotosesijos stilistikos ir nuostabios Kęsto Rimdžiaus suknelės. Kaip pagrindinį akcentą rinkausi Austėjai itin tinkantį storą akių kontūrą, tačiau palikau jį kiek santūresnį, kad makiažas, kaip minėjau, derėtų prie bendros fotosesijos stilistikos.

 

Triukas: siekdama dramatiškesnio, ryškesnio efekto, klasikinį akių kontūrą retušuoju šešėliais, taip vos per kelias akimirkas subtilus, dieninio makiažo kontūras virsta puikiausiu vakarinio makiažo akcentu. Austėjos makiažui naudojau savo mėgstamą NYX „Epic Ink“ akių apvadą, 11,99 €, „Douglas“.

susiję straipsniai

Rekomenduojame