Grožis

Iš 2000-ųjų sugrįžęs zigzaginis skyrimas veržiasi į pavasario tendencijas

Šukuosenų tendencijose kiekvieną sezoną galime pastebėti kintančias plaukų skyrimo madas, šį pavasarį prie madingo šoninio skyrimo jungiasi zigzaginis, sugrįžęs iš 10-ojo deš. pabaigos – 2000-ųjų pradžios.
Reading time 1 minutes
Getty Images nuotr.

Vis daugiau 2000-ųjų tendencijų (šiandien vadinamų naujuoju vintažu) vėl atsiduria dėmesio centre - nuo basučių plonyčiais dirželiais, mažų Fendi „Baguette“ stiliaus rankinių, plačių džinsų iki spalvingų plaukų segtukų ir šukuosenų. Šį kartą šukuosenų tendencijose vėl sužibo anuomet itin populiari zigzaginio plaukų skyrimo mada.

 

Gal šiandien jau ne visi ir pamena, bet anksčiau zigzagu plaukų skyrimą formuodavo visos to meto ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – ne tik serialuose, filmuose, bet ir raudonojo kilimo renginiuose. Aktorės Jennifer Aniston, Mandy Moore, Kate Winslet, dainininkės Britney Spears ir Christina Aguilera – tai tik kelios garsenybės, kurios mielai rinkosi šią šukuosenos tendenciją.

1617886621015081 gettyimages 530897259
Christina Aguilera, Getty Images nuotr.

Dabar zigzaginį skyrimą jau demosntruoja šių dienų ekranų ir podiumo žvaigždės, tokios kaip Bella Hadid, Vanessa Hudgens ar Olivia Munn. Skirti plaukus ne įprastai, o zigzagu siūlo ir garsenybių plaukų stilistai, vienas tokių - Chadas Woodas, kurio klienčių sąraše puikuojasi visas Holivudas: Mila Kunis, Jessica Alba, Jennifer Lopez, Catherine Zeta-Jones, Megan Fox ir Gwyneth Paltrow.

susiję straipsniai

Rekomenduojame