Kodėl grožio pasaulis kraustosi iš proto dėl matės? - L'Officiel
Gyvenimo būdas

Kodėl grožio pasaulis kraustosi iš proto dėl matės?

Japoniškoji matcha nuo seno garsėja kaip jaunystės eliksyras, ši arbata turi 10 kartų daugiau antioksidantų nei juodasis šokoladas ir 60 – nei špinatai.
Reading time 1 minutes

Matės milteliai gaminami iš Japonijoje auginamų žaliosios arbatos lapelių. Kadangi milteliai yra tarsi koncentratas, šios arbatos skonis labai intensyvus, taip pat joje daugiau antioksidantų, kofeino, amino rūgščių ir vitaminų nei įprastu būdu gaminamoje žaliojoje arbatoje.

 

Matės milteliuose esantys antioksidantai mažina širdies ligų riziką, stabdo uždegimus, gerina kepenų veiklą ir padeda kontroliuoti svorį. Iš miltelių pagaminta arbata kelia nuotaiką, reguliuoja cukraus lygį organizme, saugo nuo akių ligų, stiprina kaulus, gerina atmintį ir skatina gebėjimą susikoncentruoti, o joje esantys taninai padeda kovoti su stresu.

 

Matė naudinga ne tik įvairioms organizmo funkcijoms, bet ir grožiui. Ji nuo seno garsėja kaip jaunystės eliksyras, ši arbata turi 10 kartų daugiau antioksidantų nei juodasis šokoladas ir 60 – nei špinatai. Ji intensyviai maitina, skaistina, valo ir glotnina odą, mažina paburkimus, padeda odai atsinaujinti po saulės žalos. Dėl uždegimus stabdančių savybių matė tinka kovai su aknės proveržiais. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad ši arbata sausina organizmą, nes veikia kaip diuretikas ir skatina šlapimo išsiskyrimą. Geriantiems matę patariama gerti ir daugiau natūralaus vandens.

Pagr. nuotraukoje - odą gaivinanti matcha miltelių kaukė veidui "Matcha Madness" (RITUALI TEA); organinis arbatos matcha serumas su hialurono rūgštimi "100 Percent Pure", gamintojų ir @karadenizmatcha nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame