Gyvenimo būdas

Aplink pasaulį kitaip - 9 geriausios „Instagram“ keliautojų paskyros

Apkeliauti pasaulį šiandien labai lengva – tereikia išmaniajame įsijungti „Instagram“.
Reading time 2 minutes
@deividas, @chelseakauai / Instagram nuotr.

„Instagram“ kupinas neįtikėtinai įdomių keliautojų profilių, kuriuos seka ir žavisi milijonai visame pasaulyje. Lietuviai keliauninkai milijonais sekėjų pasigirti dar negali, bet jų nuotraukose įamžintos kelionės tikrai nenusileidžia garsiausiems „Instagram“ keliautojams. Štai keletas įkvepiančių, estetiškų ir labai vaizdingų aistringų keliautojų profilių, kuriuos tikrai verta sekti.

@kyrenian

 

Beveik 60 šalių jau aplankiusio ir šį skaičių tik didinančio Altugo Galipo kelionių dienoraštis abejingų nepaliks. Nuotykių ieškotoju save pristatantis vyras kuria išties nepakartojamą užfiksuotų akimirkų albumą.

@alexstrohl

 

Su net du milijonus sekėjų turinčiu amerikiečiu Alexu Strohlu pasinerkite į nuotykius po įvairiausius pasaulio kampelius. Itin populiarus keliautojas ir fotografas savo kelionių istorijas pasakoja įspūdingomis nuotraukomis, tarp kurių tikrai nerasite nė vienos asmenukės.

@lebackpacker

Nors belgas Johanas Lolosas save vadina savamoksliu fotografu, žvelgiant į nuostabias jo nuotraukas tuo tikrai sunku patikėti. @lebackpacker profilis itin patiks gamtos ir laukinių gyvūnų mylėtojams!

@wanderreds

Visas pasaulis – viename profilyje! Susipažinkite su jauniausiu ispanu, apkeliavusiu visas pasaulio šalis. Alvaro Rojasas tikrai apkeliavo jas visas! Tad užsukę į jo kelionių dienoraštį @wanderreds būsite aplankę visą planetą!

@jacoblaukaitis

Bene populiariausias ir žymiausias Lietuvių keliautojas „Instragram“ – Jokūbas Laukaitis. Jo nuotraukos iš atokiausių pasaulio vietų tiesiog gniaužia kvapą. Su Jokūbu apkeliausite daug egzotiškiausių pa-saulio kampelių.

@chelseakauai

Havajietė Chelsea Yamase ne tik pakvies aplankyti savo gimtuosius Havajus, bet ir daugelį kitų dėmesio vertų pasaulio vietų. Patirčių architekte save vadinančios moters nuotraukos turi savitą braižą ir ypatingą estetiką.

@borotinskas

O gal gurkšnį amžinos vasaros? Leonardas Borotinkas jus nukels prie Australijos krantų! Daug saulės, gerų emocijų ir vaizdingų Australijos paplūdimių ten gyvenančio lietuvio akimis.

@deividas

Islandijos magija per ten gyvenančio lietuvio fotografo Deivido Matkevičiaus objektyvą! Žvelgiant į jo nuotraukas kartais net sunku patikėti, kokio įspūdingumo yra Islandijos gamta.

@gyvenkimeaktyviai

Pasiilgote kalnų? Aktyvių kelionių mėgėjams itin patiks lietuvių kuriamas profilis @gyvenkimeaktyviai. Žygiai po kalnus, ekspedicijos ir, žinoma, nuostabiausios panoramos.

susiję straipsniai

Rekomenduojame