Gyvenimo būdas

Savaitgalio desertas - šviežių citrinų putėsiai

Desertai – vienas maloniausių būdų palepinti save karantino metu. Šį kartą kviečiame pasigaminti gaivius citrinų putėsius.
Reading time 1 minutes

Briuselyje įsikūręs sporto klubas „L'Usine“ tris kartus per savaitę internete dalijasi nemokamomis pamokomis, siūlydamas ne tik treniruotes, bet ir sveikus receptus. Šį kartą kviečiame paskanauti jų rekomenduojamos alternatyvos šokolado putėsiams – gaivaus citrininio deserto.

 

Reikės:

200 ml šviežių citrinų sulčių
3 šaukštų vandens
3 kiaušinių
7 šaukštų cukraus pudros
šaukšto kukurūzų krakmolo


Gaminimas:

Pašildykite citrinų sultis ir 3 šaukštus vandens. Atskirkite baltymus nuo trynių, kiaušinių trynius išplakite su 4 šaukštais cukraus pudros ir įpilkite šiek tiek kukurūzų krakmolo.

Pašildytas citrinų sultis su vandeniu užpilkite ant kiaušinių mišinio ir gerai išmaišykite. Mišinį pašildykite ant nedidelės kaitros ir maišydami leiskite sutirštėti. Kai masė taps tiršta, nukelkite puodą nuo kaitlentės. Supilkite į dubenį ir palikite atvėsti.

Standžiai išplakite kiaušinių baltymus su likusiais 3 šaukštais cukraus pudros. Sumaišykite šį plakinį su citrinų mišiniu ir padalinkite į stiklines. Atvėsinkite (apie 3 valandas). Desertą valgykite tą pačią dieną.

susiję straipsniai

Rekomenduojame