Gyvenimo būdas

Gegužės horoskopas: kam kils vidinių dvejonių, o kieno laukia netikėtumai

Ką kiekvienam Zodiako ženklui žada gegužės mėnuo?
Reading time 4 minutes
Gerd Altmann / Pixabay nuotr.

Avinas

Šį mėnesį neapgaudinėkite savęs ir drąsiai žvelkite tiesai į akis – bus lengviau ją priimti ir suvokti dalykus, kurie iki šiol kėlė dvejopų minčių, taip pat greičiau aplankys sprendimas dėl pokyčių arba priešingai – stabilumo pasirinkimo. Svarbu save mylėti ir gerbti, nes jei to nedarysite pats, nesulauksite ir iš kitų. Gali būti, kad gegužės pabaigoje (18-21 d.) kitas asmuo jums parodys ypatingą dėmesį.

Jautis

Gegužė pažers išbandymų jūsų įsitikinimams ir vertybėms, nenustebkite, jei anksčiau vyravęs požiūris pasikeis, jei pajusite, kad vidus jums prieštarauja. Nuo šiandien galite drąsiai imtis kruopštumo ir atidos reikalaujančių darbų, bus lengviau susikaupti, darysite mažiau klaidų. Nebijokite imtis darbų, susijusių su techniniais įgūdžiais.

Dvyniai

Mėnuo prasidės ramiai, galite net pajusti nuobodulį, tačiau artėjant gimtadieniui imsite kelti gilius klausimus, sudrumsiančius rutiną. Tačiau mėnesiui besibaigiant atsakymai ateis tarsi savaime, tiesiog reikia savęs neįtikinėti atsistojus į vieną barikadų pusę. Viduje kirba kažkokia baimė? Ji pamažu išnyks, jei gegužę rasite laiko atsipalaiduoti ir pasikrauti energijos iš gamtos. Šioks toks pabėgimas – būtinas.

Vėžys

Gegužė jums bus socialumo kupinas mėnuo, ypač tai pajusite nuo 7 d. Norėsis būti tarp žmonių, drąsiai megsite naujas pažintis ir trauksite aplinkinius it magnetas. Tačiau su kitų apsuptimi ateis ir nuovargis, todėl rodydami kitiems dėmesį nepersistenkite. Mėnesio pabaigoje pajusite norą tyliai atsiskirti ir daugiau laiko skirti tik sau (šiuo laikotarpiu patartina vengti vakarėlių ir didelių švenčių).

Liūtas

Mėnesio pradžia atneš pokyčių jūsų darbe. Nesvarbu – tai bus pradžia ar pabaiga, gegužės viduryje jūsų darbingumo potencialas itin išaugs. Tačiau būkite sąžiningi, venkite gudravimų ir neapeidinėkite taisyklių, nes mėnesio pabaiga gali ne pačiu maloniausiu būdu priminti apie paties prigimtį arba pradžią ir pažerti išbandymų.

Mergelė

Iki gegužės 10 d. turėtų paaiškėti jūsų misija – ko siekiate, o ko iš tikrųjų norite, kažką darote dėl savęs ar dėl kitų. Prieš atsakydamas sau į šį klausimą įvertinkite, ar atsakymo ieškote nuoširdžiai, nes pasirinkta išvada darys įtaką mėnesio pabaigai. Ypač jei klausimo centre suksis profesiniai dalykai.

Svarstyklės

Dabar jums – transformacijų laikas. Turite galią padėti kitiems, ypač sulopyti kitų emocines žaizdas, mėnesio pradžioje pajusite, kad labiau pasitikite kitais, o jie – jumis, gebate kurti intymesnį ryšį. Mėnesio pradžia bus sėslesnė, tačiau pabaiga gali praplėsti jūsų horizontą, ir gana netikėtai.

Skorpionas

Šį mėnesį pirmuoju smuiku grieš kiti, ne jūs, tačiau suvoksite, kas kitiems patinka, apie ką jie galvoja. Nuo gegužės 18 d. visa tai apsivers ir dėmesio centre atsidursite jūs, ypač jūsų emociniai poreikiai. Gegužę raskite laiko susitikti su artimaisiais.

Šaulys

Mėnesio pradžia bus užimta, suksitės darbuose, nestigsite įvairios veiklos, atsiras poreikis susikurti naują rutiną, kuri suteiktų materialinę gerovę ir stabilumą. Gegužei įsibėgėjus pamatysite, kiek daug nuveikėte, ateis atsikvėpimo ir linksmybių metas. Jeigu gausite netikėtą pasiūlymą, gerai pagalvokite – galbūt tai puiki proga.

Ožiaragis

Leiskite sau atsikvėpti, palepinkite ir pradžiuginkite save. Juk jūs to nusipelnėte – veikiausiai pastaruoju metu išgyvenote sunkesnį etapą, galbūt buvo daug emocinių šuolių ar varginančių klausimų. Besibaigiant mėnesiui vėl grįšite prie intensyvių darbų, tačiau bus lengviau susikaupti, atsiras puikių idėjų, kaip sureguliuoti laiko srautus, tapsite lankstesnis.

Vandenis

Mėnesio pradžioje jus apims nostalgija, kažko ilgėsitės, būsite emocingesnis. Norėsis pokyčių namuose, nebijokite jų imtis, nes vėliau įdėtas darbas atsipirks. Mėnesiui įpusėjus pasipils darbai ir užduotys, todėl namų erdvė taps maloniu prieglobsčiu. Mėnesiui besibaigiant jūsų pasiekimai iškils į dienos šviesą.

Žuvys

Šio mėnesio pradžia bus susijusi su jūsų draugais: galbūt atskirsite tikrus nuo paviršinių, galbūt sužinosite apie juos ko nežinoję, galbūt išgirsite netikėtų naujienų. Pasidomėkite, kaip gyvena draugai ir artimieji, parodykite jiems daugiau dėmesio, tai sustiprins jūsų ilgalaikius ryšius. Mėnesio pabaigoje vieta po saule priklausys jums.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame