Gyvenimo būdas

Ch. Louboutinas: man patinka galia, kurią grožis suteikia moteriai

Garsusis batsiuvys Christianas Louboutinas toliau gilinasi į grožio pasaulį. Buvo nagų lakas, lūpų dažai ir kvepalai, o dabar dizaineris neria į akių gelmes ir pristato akių makiažo priemones.
Reading time 3 minutes

Susitinkame po dizainerio rytinio kroso jo namuose Paryžiuje, Jeano-Jacques’o Rousseau gatvėje, Senos krantinėje.

 

Ar esate vyturys?

Taip, tai metas, kai piešiu, esu produktyviausias ir kūrybingiausias.

 

Apibūdinkite eilinę savo dieną...

Vos atsikėlęs, nuo 6 val. 50 min. iki 7 val. 50 min., sportuoju su treneriu arba bėgioju. Vėliau lengvai papusryčiauju, o 9 val. 45 min. keliauju į biurą. Pietauju 13 val. 30 min., dažniausiai namie, o tada vėl grįžtu į darbą. Vakare leidžiu laiką su šeima, einu vakarieniauti, nors pastaruoju metu man labiau patinka priimti svečius naujuosiuose namuose.

 

Ką renkatės pusryčiams?

Namuose – sausus pusryčius su vaisiais arba duoną be glitimo su sūdytu sviestu. Juk aš iš Bretanės. Jei turiu laiko, geriu „Earl Grey“ arbatą, o jei skubu – kavą. Anglijoje renkuosi sūrius pusryčius, ypač mielinius blynus. Egipte skanauju blynus su figų uogiene ir medumi, kuriuos dar pagardinu citrina. Jos dedu visur.

 

Kokios mėgstamiausios Jūsų pusryčių vietos?

Paryžiuje – „Claus“, Londone – „Claridge’s“, Los Andžele – Marmont pilies sodas.

 

Ar daug keliaujate?

Taip. Be Italijos, kur daug laiko praleidžiu savo gamykloje, dažnai keliauju į savo ramybės uostą – Portugaliją, taip pat į Egiptą, Indiją, Jungtines Valstijas.

 

Kokių pomėgių turite?

Mėgstu kiną, gastronomiją ir dar jaučiu aistrą sodininkystei, kuria užsiimu Prancūzijoje ir Portugalijoje. Lankydamasis kokiame nors mieste, daugiausia dėmesio skiriu sodams ir architektūrai, o tik tada einu į muziejus. Taip pat mėgstu ieškoti įvairiausių daikčiukų, jų parsivežu iš visur ir kaupiu rūsyje. Visi jie surašyti kataloge. O vėliau, prireikus, juos panaudoju naujame butike arba savo namuose, galų gale padovanoju artimam žmogui gimtadienio proga.

Lankydamasis svetur, daugiausia dėmesio skiriu sodams ir architektūrai.

Kokios moterys Jus įkvepia?

Nevertinant fizinių savybių, man patinka moterys, turinčios charakterį. Moterys, turinčios savo istoriją, nepriklausomos kovotojos.

 

Kas Jums yra grožis?

Man patinka galia, kurią grožis suteikia moteriai. Žmogus gali pakeisti natūralumą – tai nuostabu. Pavyzdžiui, mane labiau jaudina sodai nei pati gamta. Mano galva, sukurti dalykai nėra paviršutiniški. Nuo mažens mane žavėjo Nefertitė – ir dabar mūviu žiedą su jos atvaizdu.

 

Kiek dėmesio skiriate pakuotei?

Mane stebina, kad kartais grožio produktaibūna supakuoti į baisiaspakuotes. Pats kuriu visų pakuočių, išskyrus kvepalų, dizainą. Dėl šių kreipiuosi į dizainerį Thomasą Heatherwicką. Man labai patinka miniatiūros ir darbas su mažais objektais.

 

Kas labiausiai patinka šiame kosmetikos nuotykyje?

Mintis, kad gali pradėti nuo nulio, ir juslinė fantazija – tai visai kitaip nei dėl batų.

 

Kaip įsivaizduojate save po dvidešimties metų?

Tikiuosi, kad, kaip ir dabar, vertinsiu gyvenimą ir būsiu grįžęs į savo namus Sirijoje.

 

Apie ką svajojate?

Turiu seną svajonę atidaryti nedidelį viešbutį. Tai man leistų sujungti viską, kas patinka: tekstilę, architektūrą, sodus, aptarnavimą, žmones ir vietas.

Fotografas – Raphaelis Gianelli-Meriano

susiję straipsniai

Rekomenduojame