Gyvenimo būdas

2020 m. mados horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Suasmeninimas – ryškiausia pastarųjų metų kryptis. Tad kodėl nesuasmeninus ir mados tendencijų? Parengėme mados horoskopą dvylikai Zodiako ženklų ir pritaikėme karščiausias šių metų naujienas kiekvienam pagal charakterio tipą.
Reading time 7 minutes
DarkWorkX / Pixabay nuotr.

Avinas

Avinai – kupini optimizmo, entuziazmo ir energijos. Jie yra lyderiai iš prigimties, linkę diktuoti savo taisykles. Užsispyrę šio ženklo atstovai neretai tampa karštakošiais. Jiems patinka laisvė ir nuotykiai. Avinams patinka kovoti ir susirinkti savo trofėjus. Jei gimėte po šiuo ženklu, jums greičiausiai patinka būti dėmesio centre, tad šį sezoną sugrįžusios žvilgsnius kaustančios legendinio klubo „Studio 54“ laikų apykaklės kaip tik jums. Rinkitės švarkus, kurių atlapai išsiskiria ne tik dydžiu, bet ir kontrastuojančiomis spalvomis – juk jums nepatinka nuobodulys, tiesa?

Jautis

Konservatyvūs ir praktiški jaučiai vertina kokybę. Pastovumas ir saugumas yra šio Zodiako ženklo komforto zona. Būdami žemės ženklu, Jaučiai yra labai darbštūs ir gali pakelti labai didelę įtampą, o pusiausvyrą atgauna būdami gamtoje. Dėl to jie retai vaikosi mados tendencijų ir geriausiai jaučiasi dėvėdami klasikinius siluetus bei natūralias gamtos spalvas. Jaučio spintoje dažniausiai rasite švelnių ir natūralių audinių. Gera žinia Jaučio ženklo atstovėms – kad išliktumėte stilingos, 2020-aisiais nereikės priimti drastiškų sprendimų. Tiesiog prisijaukinkite klasikinę rusvo atspalvio liemenę. Ji derės prie visų jūsų turimų drabužių ir įneš į garderobą šviežio oro. 

Dvyniai

Įdomūs, įvairiapusiški, spontaniški, kūrybingi, tačiau dažniausiai tiesiog nepastovūs Dvyniai neprisiriša nė prie vienos veiklos, nė prie vieno stiliaus. Tačiau jų įvairiapusiškumas ne visuomet yra stiprybė. Dažnai Dvyniams sunkiai sekasi sutelkti dėmesį į vieną dalyką, šokinėdami nuo vienos idėjos prie kitos jie tiesiog iššvaisto savo energiją. Šįmet laikas susiimti, pagaliau nustygti vietoje, susiturėti savo pačių odoje. Tai padės padaryti odiniai drabužiai. Kiek suveržti, kad primintų, jog laikas sutelkti dėmesį, tačiau gana ryškūs, kad atskleistų žavingą Dvynių asmenybę. 

 

Vėžys

Vėžiai yra meniški ir emocionalūs. Jiems labai svarbūs namai, šeima bei daiktai, kurie saugo prisiminimus. Vėžiai ypač vertina laiką, kai gali pabūti vienumoje su savo mintimis ir jausmais. Nors jie ištikimi ir rūpestingi bičiuliai, neretai savo jausmus nuo aplinkinių slepia po kiautu. Nepaisant sentimentų namams, Vėžiai labai mėgsta keliauti. Tad tobulas pasirinkimas jiems - namų interjerą primenantys 7–8 dešimtmečių retro tapetų bei baldų gobelenų raštai. 

Liūtas

Liūtas karalius apdovanotas įgimta charizma. Jis nuolat apsuptas būrio draugų ir gerbėjų. Liūtas mėgaujasi buvimu dėmesio centre. Šio ženklo atstovų spintose vyrauja prabanga. Jie mėgsta garsius prekės ženklus. Liūtai labai dramatiški, tad geriausiai juos atspindinti 2020-ųjų tendencija yra plunksnos. Ir kalbame ne apie detales, o apie įspūdingas plunksnų palaidines, sukneles ar net paltus! 

Mergelė

Mergelė – kukli, inteligentiška ir praktiška. Ji mėgsta tvarką, visuomet siekia tobulumo ir yra dėmesinga detalėms. Jai patinka analizuoti smulkmenas, tad gana klasikiniame ir saugiame jos garderobe skiriamas ypatingas dėmesys aksesuarams. Geriausia 2020-ųjų investicija Mergelei taps vidutinio dydžio, aiškios formos, preciziškos kokybės rankinė, skirta kiekvienai dienai. Mergelė linkusi naujus pirkinius rinktis atsakingai, tad tokia rankinė tarnaus ne vienus metus, nes bėgant laikui nepraras savo aktualumo.

Svarstyklės

Svarstyklės nuolat stengiasi atrasti harmoniją, tačiau nuolat svyruodamos ir būdamos gana paveikiamos aplinkinių įtakos dažnai būna neryžtingos ir nepastovios. Svarstyklių ženklo atstovai yra ramūs, inteligentiški ir gali pasigirti nepriekaištingomis manieromis. Svarstyklėms svarbu visiems patikti, tad jų garderobas yra saugus. 2020-aisiais Svarstyklėms siūlomi du pasirinkimai: žaisti pagal taisykles ir rinktis monochromatinius derinius arba numoti ranka į kitų nuomonę bei žengti drąsų ugnies raudonumo žingsnį. 

Skorpionas

Skorpionas dažnai atrodo uždaras, tačiau jo viduje verda aistros. Šio ženklo atstovai yra jausmingi, emocionalūs, karingi ir turi geležinę valią. Gavę užduotį pasiraitoja rankoves ir nebijodami jokių kliūčių kovoja iki galo. Be to, Skorpionai yra pavydūs, kerštingi ir kartais dėl stiprios savo energijos elgiasi destruktyviai. Nepaisant to, Skorpionės pasižymi paslaptinga trauka – joms sunku atsispirti. Jos ypač mėgsta juodą spalvą ir prabangą. Tobulas 2020-ųjų pasirinkimas šio ženklo atstovei – plonas dirželis-grandinėlė. Viena vertus, tai – seksuali dėmesį traukianti detalė, kita vertus, simbolis, primenantis, kad kartais reikia susivaldyti. 

Šaulys

Šiek tiek lengvabūdis ir atviras Šaulys – tikra kompanijos siela. Jis mėgsta laisvę, nuotykius ir akiratį plečiančias keliones. Jam būtina viską išmėginti, patirti, atrasti. Šaulys negali pakęsti rutinos, tad ir jo garderobas pasižymi originalumu. Taškelių raštas šio ženklo atstovėms – tarsi žemėlapis su daugybe neatrastų karštųjų taškų arba privalomų patirti nuotykių sąrašo punktai. Šis raštas išskirs jus iš minios, garantuotai pritrauks taip trokštamą dėmesį ir padės pabėgti iš rutinos gniaužtų. 

Ožiaragis

Ambicingi, kantrūs ir užsispyrę materialistai – tokie tie Ožiaragiai. Jiems patinka dirbti ir pinigus investuoti teisingai, dėl to nemėgsta spontaniškų pirkinių, ir jų garderobas dažnai yra klasikinis bei gana nuobodus. Vis tik aksesuarai – šio ženklo atstovams svarbūs. Jie padeda parodyti užsidirbtą statusą. 2020-ieji kviečia Ožiaragius atsikratyti žiovulio ir įnešti į savo garderobą ryškių spalvų. Tegul tai tebūna neoninė rankinė ar bateliai. Jie puikiai derės prie jūsų klasikinio garderobo, o aplinkiniams primins, kad pasižymite ne tik disciplina ir praktiškumu, bet ir puikiu humoro jausmu. 

Vandenis

Vandenis – genijaus ženklas. Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi aštriu protu ir smalsumu. Jie – originalūs išradėjai ir novatoriai. Vandeniai – nepataisomi idealistai ir revoliucionieriai, norintys pakeisti pasaulį. Jiems būdingas aukštas intelektas, logika, puiki intuicija ir itin laki vaizduotė. Be to, jie dažnai būna ekscentriški. Jie vertina originalumą ir polėkį net ir aprangoje ir dėl to lengvai derina, atrodo, nesuderinamus dalykus ir net tampa stiliaus diktatoriais. Jei gimėte po šiuo ženklu, jūsų garderobe būtina skrybėlė. 2020-ieji – tai laikas išmėginti formą, kurios gatvėje dar nematėte, ir tapti pirmąja šio modelio ambasadore.

Žuvys

Žuvys dažnai gyvena savo svajonėse. Jos trokšta būti apsuptos grožio ir harmonijos. Mėgaujasi prabanga bei malonumais ir labai jautriai reaguoja į supančią aplinką. Jos – neryžtingos, neužsispyrusios ir pernelyg išsiblaškiusios, dažniau vadovaujasi emocijomis nei logika. Žuvies ženklo atstovės mielai renkasi romantišką stilių, perregimus audinius bei sluoksniavimą. Tai tarsi jų apsauga nuo šiurkščios aplinkos. Tobulas 2020-ųjų aksesuaras Žuvims – dideli saulės akiniai pasteliniais perregimais stiklais. Kad ir kokia niūri diena būtų, jie suteiks jai rožinio pasaulio atspalvį. 

susiję straipsniai

Rekomenduojame