Gyvenimo būdas

5 Valentino dienos dovanų idėjos mylimajam pagal Liuciną Rimgailę

Ko gero, kiekviena moteris patvirtins, kad išrinkti dovaną mylimam vyrui – dažniausiai išties sudėtinga užduotis. Šįkart pasukti galvą, kuo nustebinti antrą pusę, pamažu skatina artėjanti Valentino diena. Į pagalbą mylinčioms moterims stoja verslininkė Liucina Rimgailė – lankydamasi Vilniaus širdyje įsikūrusiame prekybos centre „Europa“, žinoma moteris dalijasi penkiomis dovanų mylimajam idėjomis.
Reading time 4 minutes
Liucina Rimgailė

L. Rimgailė pasakoja, kad Meilės dieną ji kartu su savo vyru Tadu Rimgaila stengiasi atšvęsti kasmet. „Pastaruosius porą metų per Valentino dieną kartu su Tadu visad važiuojame į mūsų desertinę Užupyje, Vilniuje. Šią dieną praleidžiame kartu, tuo pačiu bendraudami ir su mūsų lankytojais. O vakarais stengiame pabūti dviese – praleisti laiką kokiame romantiškame restorane“ – pasakoja L. Rimgailė.

 

Be abejonės, neatsiejama Meilės dienos dalis yra ir dovanos išrinktajam. Jomis L. Rimgailė kasmet stengiasi pasirūpinti iš anksto. „Svarstydama, ką padovanoti Tadui Valentino dienos proga, visad stengiuosi atsižvelgti į jo poreikius – iš anksto nugirsti, kas jam šiuo metu yra reikalinga ar ko geidžia jo širdis. O jei pats neišsiduoda, tuomet tenka pasikliauti instinktais – kartu esame jau 8 metus, taigi atspėti, ką Tadas mėgsta, man nebesunku – tą patį, ką ir dauguma vyrų“, – šypsosi žinoma moteris.

 

Lankydamasi prekybos centre „Europa“ L. Rimgailė išrinko penkias dovanas, puikiai tinkamas nustebinti mylimąjį Valentino dienos proga.

Prabangus aromatas

Prabangūs kvepalai džiugina ne tik moteris, bet ir vyrus, įsitikinusi L. Rimgailė. Tiesa, renkant aromatą mylimajam svarbu atkreipti dėmesį, kokiomis aplinkybėmis vyras įpratęs kvėpintis. Antai ypatingoms progoms ar tiesiog mėgstantiems išsiskirti, savitą stilių puoselėjantiems vyrams L. Rimgailė siūlytų dovanoti išskirtinius, galbūt net kiek nišinius kvepalus – tokius, kurių aromatas netruktų patraukti dėmesio ir sukelti susidomėjimo. Tuo tarpu ramesnio charakterio mylimiesiems labiau tiktų lengvi ir gaivūs kvapai.

1581330522878282 dovanos id ja prabangus ni inis aromatas vyrui

Darbo knyga

Metai dar tik prasidėjo, todėl nemaža tikimybė, kad jūsų vyras vis dar nerado laiko naujai darbo knygai įsigyti. Artėjanti Meilės diena – puiki proga tuo pasirūpinti už jį. „Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad darbo knyga – visai neasmeniška ir net oficiali dovana, neretas vyras ją perdien atsiverčia net keletą kartų. Todėl dovanodama Tadui darbo knygą žinau, kad planuodamas savo reikalus jis tikrai prisimins mane. Ypač, jei parinksiu ją originalesnę, pritaikytą asmeniniam skoniui“, – sako L. Rimgailė.

1581330574191299 liucina rimgail prekybos centre europa 2

Kaklaraištis

Tai – kiekvienam vyrui reikalingas aksesuaras, kuriuo pasipuošti proga tikrai išauš, nesvarbu, ar tai dėl svarbaus verslo susitikimo, ar dėl šventės, kurioje jūsų mylimasis netrukus svečiuosis. „Šiuo atveju, taip pat labai svarbu atsižvelgti į vyro skonį – mėgstantiems santūrų įvaizdį, verčiau dovanoti klasikinių spalvų ir raštų kaklaraištį, tuo tarpu jei vyras mėgsta išsiskirti ir atrodyti žaismingai, kodėl gi nepadovanojus ryškesnio?“, – sako L. Rimgailė, savo mylimajam Tadui parinkusi kaklaraištį iš „Suitsupply“.

1581330604623505 dovanos id ja stilingas kaklarai tis
1581330615855666 liucina rimgail prekybos centre europa 17

Marškiniai

Stilingų marškinių niekad nebus per daug, įsitikinusi L. Rimgailė. Rinkdama dovaną mylimajam žinoma moteris siūlo visų pirma įsivertinti, kokio tipo marškinių jūsų antrai pusei šiuo metu labiau reikia – ar tai klasikinio stiliaus, tinkamų vilkėti darbe ar šventėje, ar laisvalaikio, puikiai tinkamų vilkėti kasdieną. Pirmuoju atveju, niekada neprašausite išrinkusi įliemenuotus, vienspalvius, pastelinių atspalvių marškinius. Antruoju, drąsiai galite pasinerti į margaspalvį raštų ir ornamentų pasaulį. Šiuo metu „ant bangos“ – langeliai!

1581330643061808 liucina rimgail prekybos centre europa 21

Grožio procedūra

Galiausiai, jei jūsų mylimasis gali pasigirti vešlia šukuosena ar veidą puošiančia barzda, tuomet L. Rimgailė siūlo pagalvoti apie galimybę jam padovanoti išties vyrišką grožio procedūrą. Pavyzdžiui, apsilankymą prekybos centre „Europa“ įsikūrusiame salone „Gentelman‘s Empire“, kur mylimajam, kaip tikram džentelmenui, bus kruopščiai suformuota stilinga šukuosena ar išpuoselėta barzda. Maža to, ypatingą įspūdį antrajai pusei šiame vyrų klube vyraujanti atmosfera.

 

1581330668780308 prekybos centre europa apstu valentino dienos dovan d j 9

susiję straipsniai

Rekomenduojame