Gyvenimo būdas

Londone „Sotheby’s“ aukcionų renginiuose pristatytas ir projektas iš Lietuvos

Prabangaus nekilnojamojo turto agentūros „Baltic Sotheby’s International Realty“ atstovai dalyvavo meno kolekcininkams skirtuose „Sotheby’s“ aukcionų renginiuose Londone, kuriuose pristatytas ir vienas unikaliausių lietuviškų nekilnojamojo turto projektų – „Auksinės kopos“ Nidoje.
Reading time 2 minutes
Davidas ir Victoria Beckhamai

„Sotheby’s“ šiuolaikinio meno aukcionai sulaukia žymiausių meno kolekcininkų iš viso pasaulio. Daugumos meno kūrinių kainos šiuose aukcionuose šokteli aukščiau 1 mln. svarų sterlingų ribos. Būtent Londono aukcione praėjusį spalį už daugiau nei 1 mln. svarų sterlingų buvo įsigytas ir žymusis Banksy darbas „Mergaitė su balionu“.

 

Šių metų aukciono renginiuose Londone apsilankė tokios įžymybės kaip dizainerė Victoria Beckham bei jos vyras futbolininkas Davidas Beckhamas, aktoriai Eva Longoria, Laura Bailey ir Džeimsą Bondą įkūnijęs Danielis Craigas, modelis Erin O’Connor, taip pat būrys meno pasaulio garsenybių – Takashis Murakamis, menininkas KAWS ir daugelis kitų.

 

Renginių metu pristatytas ir specialus „Sotheby’s International Realty®“ žurnalo „RESIDE“ leidimas „Global Events Edition of RESIDE®“. Į jį pateko ir pirmasis lietuviškasis NT projektas – „Auksinės kopos“.

1570433511461265 eva longoria and victoria beckham
1570433543198940 brooklyn beckham 1570433551367511 laura bailey
1570433556144513 michelle jank at the sotheby s 275th anniversary cocktail1570433560022779 erin o connor at the sotheby s 275th anniversary cocktail

Specialus žurnalo leidimas bus skirtas aukcionų renginiams, vyksiantiems ne tik Londone, bet taip pat ir Honkonge, Niujorke bei Majamyje. Jis bus platinamas su tokiais leidiniais kaip „The Sunday Times“ ar „The Wall Street Journal“ bei pristatomas 57-ojo Niujorko filmų festivalio svečiams ir meno mugės „Art Basel“ Majamyje lankytojams.

 

Tarp prabangiausių ir įdomiausių pasaulio nekilnojamojo turto projektų pristatomos „Auksinės kopos“ įsikurs vienoje geidžiamiausių Nidos vietų, medžiais apsuptoje teritorijoje, pusiaukelėje tarp Baltijos pakrantės ir Nidos centro.

 

„Lietuvių „DO Architect“ projektuotas išskirtinės architektūros projektas pasižymi stulbinančiomis bendromis erdvėmis, stilinga gyventojų darbo erdve, lauko ir vidaus baseinais, SPA, restoranu, vaikų kambariu bei sporto erdve, viskas puikiai dera su niekuo nesulyginama Neringos ramybe ir magiška gamtos aura“, – mintimis dalijasi projekto atstovai Robertas Karalius ir Paulius Gebrauskas.

/

susiję straipsniai

Rekomenduojame