Gyvenimo būdas

Madinga kryptis – minimalistinis Majamis

JAV dažniausiai asocijuojasi su visa ko pertekliumi. Ir tikrai, ten labai lengva prarasti saiką.
Reading time 4 minutes

Rašydama apie Majamį galvojau apie Carolyn Bessette Kennedy, vilkinčią baltus marškinius prie juodo ilgo sijono, Franką Lloydą Wrightą ir jo namą virš krioklio bei 10-ojo dešimtmečio Calvin Klein reklamas ir kartu dėliojau minimalistinio Majamio vaizdą.

 

Valgyti – „NAOE“

„Naoe“ restorane telpa tik aštuoni žmonės, vakarienė trunka ne trumpiau kaip tris valandas, kaina kandžiojasi, staliuką reikia rezervuoti labai iš anksto, bet tai, ką gauni, atperka visą ilgą laukimą ir laikas praskrieja kosminiu greičiu. Šefas Kevinas Cory – perfekcionistas, giliai paniręs į Japonijos virtuvės paslaptis. Maistas ruošiamas prieš jūsų akis, sakė gaminama Cory šeimos darykloje, aptarnavimas – vienas geriausių mieste. Jei turite laiko ir kantrybės, labai rekomenduoju „Naoe“ įtraukti į būtinų aplankyti vietų sąrašą.

 

Adresas: 661 Brickel Key Dr, Majamis

Taip pat: Alter, Stubb orn Seed, Area 31, Los Fuegos by Francis Mallmann, KYU

Apsistoti – „The Miami Beach EDITION“

Viešbutis „Edition“ Majamyje atsirado su legendinio klubo „Studio 54“ įkūrėjo Iano Schragerio pagalba. Modernus minimalistinis interjeras puikiai dera su atogrąžų gramūro akcentais, o vaizdas pro langus nejučia priverčia šypsotis. Juodi ir balti skėčiai paplūdimyje, nuo žalumos lūžtantis vestibiulis ir gana šiauri lokacija leidžia pamiršti, kokiame mieste esi. Stilinga vieta su daug gražių žmonių, skanaus maisto ir geros muzikos.

 

Adresas: 2901 Collins Ave, Majamis

Taip pat: Hotel South Beach, Faena, Delano, SLS Brickell, Nautilus

Pirkti – CÉLINE

Tai tik trečioji Céline parduotuvė Jungtinėse Valstijose, įsikūrusi Majamio dizaino rajone, apsupta betono ir griežtų linijų. Interjeras – džiaugsmas minimalisto akiai ir tikrai retai matomas vaizdas šiame mieste. Mano Céline favoritai – raudonojo vyno spalvos kostiumas, nude spalvos asimetriško kirpimo sijonas ir auksinių raidžių pakabučiai ant kaklo. Verta aplankyti norint atsikvėpti nuo ryškaus miesto šurmulio ir išsirinkti sau dovaną.

 

Adresas: 191 NE 40th St Space #101, Majamis

Taip pat: MRKT , Theory, Joseph, Saint Laurent, Aesop

It Girl – Vanessa Traina

Pastaruosius dvejus metus Vanessa Traina patenka į svarbiausio mados portalo „Business of Fashion“ sudaromą 500 profesionalų, kurie formuoja šiandienos mados pramonę, sąrašą. JAV bestselerių autorės Danielle Steel dukra savo karjerą pradėjo nuo praktikos pas Carine Roitfeld, lygiagrečiai dirbo modeliu tokiems ženklams kaip LouisVuitton, vėliau – mados konsultante su Alexanderiu Wangu ir Josephu Altuzarra, o supratusi, kad kažko trūksta, ji sukūrė savo kultinius projektus „The Line“ ir „The Apartment“ – šimto fotoaparato paspaudimų vertus showroomus. Nors visai neseniai V. Traina tapo mama, ji ir toliau kuruoja visą šių showroomų asortimentą.

Instagramas – @vanessatraina

 

Taip pat: @zoeisabellakravitz, @evachen212, @alealimay, @emilywweiss, @leandramcohen

Dizaineriai – „THE ROW“

Daugiau kaip dešimtmetis, kai seserys Olsen įrodė, kad jos nėra tik filmų vaikams aktorės. Kalbant tiksliau, praėjo dvylika metų nuo tada, kai buvo sukurta pirmoji septynių modelių kolekcija, kurią nedelsiant nupirko „Barneys“ Niujorke. Gavusios net tris prestižinius CFDA apdovanojimus, jos ir toliau koncentruojasi į aukščiausios kokybės audinius ir prabangų minimalizmą. „The Row“ stilius niekada neišeis iš mados, nes viskas per daug tikslu ir per daug švaru. Beje, jų šilkinė „Ascot“ rankinė – kiekvienos mados gerbėjos svajonė.

www.therow.com

 

Taip pat: Calvin Klein, Theory, Khaite, The Line

Pamatyti – De la Cruz Collection modernaus meno erdvė

Beveik 3 000 kv. m ploto pastate įkurta kubiečių kolekcininkų Rosos ir Carloso de la Cruzo meno erdvė. Ji veikia ištisus metus ir yra nemokama. Nemokamos ir edukacinės pildoma jau daugiau kaip 30 metų ir yra įkurdinta Majamio šiuolaikinio meno instituto pašonėje. Visi darbuotojai nuostabiai išmano net ir klaidžiausias šiuolaikinio meno kertes, todėl yra puikūs gidai ir pašnekovai.

 

Adresas: 23 NE 41st St, Majamis

Taip pat: Juan Carlos Maldonado meno kolekcija, Miami Design District, The Bass

Žurnalo "L'Officiel mada" redakcijos archyvo nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame