Gyvenimo būdas

Prabangus poilsis Maldyvuose ir Seišelių oazė

Koks vaizdas iškyla prieš akis, išgirdus žodžius „svajonių atostogos“? Ko gero, vienas iš tų, kuriuos čia ir pamatysite. Maldyvai ir Seišeliai tebėra siejami su tobulu poilsiu. Ir ne veltui.
Reading time 3 minutes

Maldyvai – viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur vandenyno ir dangaus žydruma susilieja į užburiantį paveikslą. Jeigu pažvelgtumėte iš viršaus, Maldyvų salos atrodo lyg tūkstančiai mažų perlų, besisupančių ant turkio spalvos Indijos vandenyno bangų…

 

„Constance Hotels & Resorts“ grupės viešbučius renkasi ir romantiškų patirčių ištroškusios poros, ir nuotykių ieškotojai. Šiaurės Ario Atolas – vienas gražiausių regionų. Jame įsikūręs prabangus viešbutis „Constance Halaveli Maldives“. Šiaurinėje dalyje rasite 86 vilas su privačiu išėjimu į paplūdimį, baseinu bei terasa stulbinančiu vaizdu.

 

Pradėkite rytą su energizuojančiais jogos pratimais, sočiai papusryčiaukite žvelgdami į vandenyno bangas, o tada pasinerkite į dangiško poilsio pasaulį „U Spa by Constance“ komplekse. Išnagrinėkite spalvingą povandeninį pasaulį nardydami arba paplaukiokite baidarėmis ar irklentėmis. Po gardžios vakarienės apžiūrėkite vyno rūsį – jame sukaupta vyno iš viso pasaulio kolekcija.

 

Pietų Ario Atole rasite kitą komplekso dalį – viešbutį „Constance Moofushi Maldives“. Čia pamatysite įspūdingą koralinį rifą, kuriame gyvena tūkstančiai vandenyno gyventojų. Šioje dalyje yra 110 vilų, visą dieną veikiančių restoranų, vandens pramogų centras ir, žinoma, „U Sps by Constance“, kuriame galėsite pasijusti tarsi rojuje. Rekomenduojame vietas rezervuotis iš anksto – kompleksas pripažintas pasaulio ekspertų, o viešbutis įtrauktas į asociacijos „The Leading Hotels of the Woorld“ sąrašą.

Seišelių salynas garsėja laukinės gamtos grožiu ir ramybe. Į pietus nuo pusiaujo išsibarsčiusios 115 unikalių salų ir koralinių atolų, juos skalauja skaidrus mėlynas Indijos vandenyno vanduo. Seišelius pamėgsta ištroškę egzotiškų vaizdų, romantikos ir aistringi pasaulio keliautojai. „Constance Hotels & Resorts“ grupės viešbučiai laikomi salynų perlais, įsikūrusiais Mahė ir Prasleno salose.

 

Viešbutis „Constance Ephelia Seychelles“ Mahė saloje – 120 hektarų oazė, apsupta mangrovių miškų. Viešbutį supa du paplūdimiai Por Lonė įlankoje. Aktyvaus sporto entuziastai gali mėgautis vandens sporto pramogomis, o norintieji atsipalaiduoti – atpalaiduojančiomis „U Spa by Constance“ procedūromis. Penkiuose „Constance Ephelia Seychelles“ restoranuose galėsite paragauti neįtikėtinų nacionalinės virtuvės patiekalų iš vietinių produktų.

 

Šiaurės vakarų Prasleno saloje, visai netoli Anse Kerland uosto ir trijų baltojo smėlio paplūdimių, įsikūręs prabangus viešbutis „Constance Lemuria Seychelles“. Daugiau kaip 100 ha ploto komplekse yra golfo aikštynas, prabangių kambarių ir vilų, SPA centras ir penki restoranai.

/

Nuotraukos iš constancehotels.com archyvų

susiję straipsniai

Rekomenduojame