Gyvenimo būdas

Geidžiamiausias šių metų motoroleris „Dior x Vespa“

Mados namai „Dior“, suvieniję jėgas su „Vespa“, pristato naują bendradarbiavimą – stilingą motorolerį ir derančius kelioninius aksesuarus, puoštus klasikiniu monogramų raštu „Oblique“.
Reading time 1 minutes
Mados namų DIOR nuotr.

Įkurti tais pačiais 1946 metais abu ženklai siekia suteikti klientams galimybę į gyvenimą žvelgti žaismingiau, kūrybiškiau, ragina atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pagauti laisvės vėją. Bendra „Dior x Vespa“ kolekcija tarsi kviečia atsikratyti monotonijos ir leistis į savaitgalio išvyką arba čia pat, mieste, išgerti puodelį kavos itin stilingai – per gatves skrieti retro stiliaus Vespa motoroleriu, dabintu aukso spalvos ir Dior akcentais.

 

Specialiai šiam projektui garsieji prancūzų mados namai sukūrė derančius aksesuarus. Privaloma vairuotojo ir keleivio detalė – apskritas dailus šalmas, patogiai vežtis pirkiniams – elegantiškas kelioninis lagaminėlis, o kad atvykę nesuktumėte galvos, kaip į paplūdimį nusinešti rankšluostį ar įdegio kremą, Dior siūlo ir tuo pačiu monogramų raštu kaip ir kiti aksesuarai nusėtą talpią rankinę „Dior Tote Bag“. Monogramomis marginta ir naujojo pieno balkšvumo motorolerio „Vespa 946 Christian Dior“ tamsiai mėlyna sėdynė. Ar poilsiautumėte kurorte, ar pasiliktumėte mieste, „Dior x Vespa“ duetas suteiks pirmosios klasės pojūtį.

1596447269626152 dior vespa 946 scooter 1
Mados namų DIOR nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame