Gyvenimo būdas

3 išskirtiniai nameliai trumpam savaitgalio pabėgimui Lietuvoje

Kai norisi jaukaus pasibuvimo gamtoje, „Jauku-ku“ studija rekomenduoja mažus namelius, pasislėpusius miškų apsupty – ir tiems, kurie nori romantiško savaitgalio dviese, ir tiems, kuriems atėjo laikas pabūti su savimi.
Reading time 2 minutes

Paukščių namelis medyje šalia Žuvinto

Paukščių namelis medyje – vieta atsikvėpti, nurimti, pabūti arčiau gamtos ir paukščių. Tai erdvė, sukurta tarp natūralumo ir civilizacijos: netoli – Žuvinto biosferos rezervatas, o čia pat – Verebiejų kaimelis. Namelis nėra didelis, skirtas dviems žmonėms, viduje yra dvigulė lova, o lauke – nemaža terasa tarp medžių lajų. Čia malonu jaukiai prisėsti su puodeliu garuojančios arbatos ir stebėti į vietovę atskrendančius ar medžių šakose pasislėpusius paukščius. Namelio šeimininkai pasirūpina švaria patalyne, rankšluosčiais ir šildančia arbata, taip pat ir paukščių pažinimo knygomis. Poilsis bus ne tik įdomus, bet ir patogus, nes visai šalia, taip pat medžiuose, įrengtas tualetas su praustuvu.

 

Daugiau informacijos: https://www.jaukuku.lt/book-a-room

/

Miškų apsupti nameliai

DOYOU PLACE - tai erdvė miške tiems, kurie nori pabėgti iš miesto ir kokybiškai praleisti laiką gamtoje. Moderni minimalistinė architektūra gimė iš šią vietą įkūrusių šeimininkų svajonių. Jaukūs A-frame tipo nameliai tinka išskirtinai ramiam poilsiui miško apsuptyje. Maksimalus svečių skaičius 2 Suaugę. Tik Suaugę.

 

Daugiau informacijos: Doyouplace.lt

/

Namelis dviems Labanoro girių apsuptyje

Paprastas ir jaukus pasibuvimas dviems off-grid namelyje Labanoro miškų apsupty. Čia laukiami tie, kuriems norisi pabėgti į gamtą ir pravėdinti galvas. Viduje rasite būtiniausius dalykus poros dienų poilsiui. Namelyje sąmoningai atsisakyta patogumo ir komforto, prie kurio daugelis yra taip įpratę, tad nusiteikite šiek tiek laukiniam nuotykiui. Klaidžiokite miško takeliais, irstykitės kanoja pakrante, kol rasite slaptą įlankėlę.

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Getaway-to-forest-cab

/

susiję straipsniai

Rekomenduojame