Gyvenimo būdas

Michelle Obama paruošė dokumentinių vaizdo įrašų ciklą per IGTV

M. Obama buria naują studentų palaikymo bendruomenę.
Reading time 1 minutes
Michelle Obama, Getty Images nuotr.

Buvusi pirmoji JAV dama pradeda naują iniciatyvą „A Year of Firsts“. Tai specialios dokumentinės serijos, kuriose bus atskleidžiama keturių koledžo pirmakursių (Roberto, Linette, Regan ir Haseebo) iš skirtingų JAV valstijų (Vašingtono, Šiaurės Dakotos, Kalifornijos ir Alabamos) kasdienybė mokantis. Tačiau ketveriukė skiriasi nuo visų kitų paprastų  studentų tuo, kad yra pirmoji jų šeimų karta, įstojusi į aukštąsias mokyklas.

 

Naujasis Michelle Obama projektas prasidės sausio viduryje ir bus transliuojamas per „Forbes“ IGTV (ilgesnių vaizdo įrašų „Instagram“ programą). Projektą sudarys 6 serijos, jos bus rodomos iki birželio pabaigos. Šia iniciatyva M. Obama siekia padėti studentams patekti į universitetus, padrąsinti juos siekti svajonių, mokytis ir nenuleisti rankų atėjus sunkiems periodams.

 

„Dalindamiesi savo istorijomis, šie studentai padeda kitiems pamatyti, kad jų pirmųjų studijų metų pakilimai ir nuosmukiai yra tai, ką išgyvena kiekvienas. Jie sukuria palaikančią bendruomenę kitiems, susiduriantiems su panašiais iššūkiais“, - sako  M. Obama.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame