Gyvenimo būdas

Tai viena šauniausių „saugių“ restoranų idėjų šiandien

Kovodami su koronaviruso protrūkiu, restoranai kviečia apsilankyti klientus suteikdami galimybę laikytis socialinio atstumo.
Reading time 56 seconds
„Mediamatic Eten“ nuotr.

Koronaviruso pandemija gerokai suveržė restoranų diržus, kurį laiką jiems teko uždaryti duris ir nerimastingai laukti, kol vėl galės priimti klientus. Ir pagaliau atėjo laikas, kai jau pradeda veikti restoranai, barai ir kavinės, suteikiančios galimybę svečiams prisėsti lauke laikantis tam tikrų taisyklių. Kai kurie restoranai sugalvojo neįprastų sprendimų, kaip išlaikyti socialinį atstumą tarp klientų ir sukurti jiems jaukią aplinką, kuriai nebūtų baisūs suprastėję orai ar vėsesnis vakaras.

 

Amsterdame įsikūręs restoranas „Mediamatic Eten“ gegužės pradžioje pristatė originalią idėją. Restoranas pasiūlė svečiams prisėsti specialiai įrengtuose nedideliuose stikliniuose šiltnamių tipo nameliuose, kurie suteikia galimybę laikytis socialinio atstumo ir mėgautis maistu, gėrimais ir pašnekesiais vos kelių žmonių kompanijose. Tai viena stilingiausių ir sumaniausių idėjų, kuri akimirksniu pelnė pasaulines simpatijas.

1589552529836783 mediamatic eten 1589552530044496 mediamatic eten 2
„Mediamatic Eten“ nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame