Gyvenimo būdas

Kalėdoms - šūsnis intriguojančių skaitinių!

Dovanokite skaitymo malonumą!
Reading time 4 minutes

Gražiausių švenčių proga leidykla „Briedis“ kviečia dalintis skaitymo džiaugsmu. Padovanokite artimiesiems pažinimo malonumą ir atverkite duris į išskirtinių istorijų pasaulį, kupiną stulbinamų meno kūrinių bei fotografijų reprodukcijų, išskirtinių asmenybių prisiminimų, mažai kam žinomų Lietuvos istorijos faktų ar įtraukiančių knygos siužeto vingių.

Knyga Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų – tiesiog būtina visiems, norintiems daugiau sužinoti apie šį genialų menininką ir peržvelgti gražiausius jo darbus puikiai iliustruotame jų rinkinyje.

 

Vinsentas van Gogas per savo gana trumpą dailininko karjerą sukūrė daugiau nei 2000 meno kūrinių, tačiau didžioji šlovė jį aplankė tik po mirties. Jo gyvenimas buvo sunkus, negalėdamas parduoti savo kūrinių, jis nuolat kentė nepriteklių, jam sunkiai sekėsi bendrauti su artimais žmonėmis, galiausiai susirgęs psichikos liga 1890 m. gyvenimą baigė savižudybe. Būdamas gyvas jis labai mažai uždirbo iš savo kūrybos, tačiau dabar jo paveikslai yra vieni žinomiausių ir brangiausiai vertinamų pasaulyje.

Iliustruota Lietuvos istorija – puiki dovana besižavintiems Lietuvos istorijos įdomybėmis.

„Iliustruotos Lietuvos istorijos“ žanrą reikėtų vadinti istorijos kokteiliu, į visumą jungiančiu vaizdą ir žodį, akademines žinias ir publicistiką, skirtingus turinio epizodus ir siužeto linijas, praeitį bei dabartį. Skaitytojai čia ras visko: lūžinius Lietuvos istorijos įvykius, epochines pergales, ne mažiau svarbius kultūros laimėjimus, kasdienio gyvenimo epizodus ir įdomybes, didžias mūsų moteris ir vyrus.

Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m. – istorija apie nykštukinės šalies galingą šuolį – iš trečiojo į pirmojo pasaulio valstybių gretas – patiks besidomintiems sėkmės istorijomis!

Knygoje pristatoma visą pasaulį nustebinusi nykštukinės šalies sėkmės istorija. Racionaliais vyriausybės sprendimais ir gyventojų užsispyrimu grįstas veržlus Singapūro šuolis iš trečiojo į pirmojo pasaulio valstybių gretas nebūtų įmanomas be šios knygos autoriaus Lee Kuan Yew pastangų. Jis nenustojo teigęs, kad valstybė privalo ne tik išlikti, bet ir pranokti kaimynus.

Vikingai. Valgyk, renkis ir kovok kaip karys nuotaikingų istorijų gerbėjams.

Legendinio vikingų palikimo įkvėpta knygos autorė Kjersti Egerdahl siūlo įdomų ir nuotaikingą pasakojimą, padėsiantį suprasti, kas buvo tie vikingai ir kaip jie gyveno: nuo senovės skandinavų kasdienybės iki kovų ir nuotykių paieškų. Vikingai, tie senovės skandinavų jūrininkai, įkvėpė daugybę popkultūros fenomenų, tokių kaip „A&E“ serialas „Vikingai“, „Toras: Ragnarokas“ ar be perstojo augantis vikingų LARP pasaulis.

Knyga Samurajai taps puikia dovana ieškantiems įtraukiančių istorijų apie meistriškus karius.

Samurajai, ginkluoti mirtį nešančiomis lenktomis katanomis ir masyviais lankais, kūną dengiantys spalvingais lakuotais šarvais, buvo patys tikriausi kariai. Jie, vadovaudamiesi žymiuoju bušido, arba „kario kelio“, kodeksu, garsėjo meistriška kova ir savižudiška narsa. Šioje naujoje patraukliai išleistoje knygoje, praturtintoje stulbinamomis meno kūrinių ir fotografijų reprodukcijomis, Stephenas Turnbullas nagrinėja samurajų istoriją.

Pražūtingos mintys – dovana lengvų trilerių ar moteriškų intrigų kupinų istorijų mėgėjams.

Ket Vintorp sunkiai dirbo, kad pasiektų tai, ką turi dabar: nuostabius namus, socialinį statusą ir Viljamą – sėkmės lydimą patrauklų vyrą. Netikėtai kaimynystėje apsigyvena draugiška pora. Ket, nors ir įtarokai, pasitinka naujus kaimynus išskėstomis rankomis – šiltai ir svetingai...

Tavo gyvenimo knyga. Persilaužimas įkvepiančių istorijų gerbėjams.

Julė Pyper norėtų būti bet kuo. Tik ne pati savimi. Kiekviena diena jai – iššūkis. Nuobodus darbas, erzinantys bendradarbiai, nepakenčiama bendranuomė ir abejingas vaikinas, su kuriuo sieja tik labai vidutiniškas seksas. Vieną niūrią dieną Julė atranda „Tavo gyvenimo knygą“ ir pradeda ją skaityti. Tai apverčia jos gyvenimą aukštyn kojom...

Visas leidyklos „Briedis“ knygas su kalėdinėmis nuolaidomis galite įsigyti www.briedis.lt

susiję straipsniai

Rekomenduojame