Gyvenimo būdas

Idealiai išskalbtų ir išpuoselėtų drabužių paslaptis, padėsianti saugoti gamtą

Švarūs, kvepiantys, nepraradę kokybės ir nealergizuojantys – ką tik išskalbti drabužiai. Skamba kaip kiekvienos moters svajonė? Kad ir koks paprastas atrodytų šis kasdieninis buitinis procesas, tačiau dažna namų šeimininkė atkakliai ieško tobulai išskalbtų skalbinių formulės.
Reading time 5 minutes
Tamara Bellis / Unsplash nuotr.

Neretai siekiama išsaugoti ne tik mėgstamiausių drabužių kokybę, bet ir puoselėti savo odos sveikatą, gamtą bei išvengti alergijų. „EcoNatura.lt“ atkreipia dėmesį į žmonių vis augantį poreikį atsigręžti į gamtą ir rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, todėl siūlo išbandyti „Planet Pure“ skalbiklius, tai išsigelbėjimas tiems, kurie teikia pirmenybę kokybei ir ekologijai.

 

AUGALINĖ KOKYBĖ

 

Pirmiausia labai svarbu rasti tinkamą skalbimo priemonę, kuri atitiktų jūsų poreikius. Žmonėms, kurių oda itin jautri, kurie turi naujagimius, propaguoja natūralias ir aplinkai draugiškas medžiagas, vertėtų atsakingai rinktis skalbimo priemones ir didesnį dėmesį atkreipti į ekologiškus produktus. „Planet Pure“ prekės ženklas nuo 2011 metų atitinka Austrijos ekologijos garantiją ir sėkmingai palaiko šį statusą iki šių dienų bei gamina tik ekologijos standartus atitinkančius produktus.


Puoselėdama kuriamų produktų vertybes, kompanija laikosi savo principų, todėl sako griežtą „ne“ dirbtiniams priedams, cheminėms medžiagoms ir naftos produktams, pakeisdami juos augaliniais gaminiais ir išgaudami geriausias jų savybes bei užburiantį gamtos ir gėlių aromatą. Tačiau vyraujantis mitas dažną gali suklaidinti – esą ekologiškų produktų išskiriamas putų kiekis palyginus su įprastomis priemonėmis yra mažesnis, o tai nulemia prastesnę skalbimo kokybę. „Planet Pure“ ragina nurimti ir pabrėžia, jos skalbimo priemonių kokybė neturi nieko bendro su išgautų putų kiekiu, o cheminių medžiagų sukeltas dirbtinis putojimas nesusijęs su valomosiomis savybėmis.

 

„EcoNatura.lt“, skatinantys rinktis natūralius ir sveikus produktus tiki, kad kiekvieno tikslas yra išgauti nepriekaištingą skalbinių švarumą, tačiau ne mažiau svarbu vertinti savo šeimos harmoniją ir sveikatą. „Planet Pure“ skalbikliuose esantys eteriniai aliejai ir muilo riešutų ekstraktai užtikrina ne tik malonų kvapą, apsaugo nuo nusidėvėjimo, bet ir rūpinasi gražia bei sveika oda.

1575900628782555 dan gold ajn jjflycu unsplash
Dan Gold / Unsplash nuotr.

DRAUGYSTĖ SU GAMTA


Puoselėjantys ir atsakomybe paremti santykiai tarp žmogaus ir gamtos – ko dar reikia tobulai harmonijai? Tačiau nekaltas drabužių skalbimas gali padaryti negrįžtamos žalos ne tik mums, bet ir gamtai bei jos gyventojams. Įvairūs cheminiai elementai patenka su nuotekomis į vandens telkinius, o didelis šių medžiagų kiekis sustabdo vandens augalų ir dumblių augimą. Tačiau tai dar ne viskas. Cheminius elementus skaidančios bakterijos sunaudoja neįprastai daug deguonies, tai daro įtaką nemalonaus kvapo atsiradimui, vandens telkinių augalijos ir gyvūnijos nykimui.

Ar žinotoje, kad naudojant cheminius skalbiklius yra mažinama gyvūnų populiacija? Kasdieninis namų įprotis skalbti drabužius gali turėti nepataisomos žalos gamtai ir jos gyventojams. Naudojantys „Planet Pure“ skalbiklius rūpinasi ne tik savo šeimos sveikata, bet ir galybės kitų žmonių savijauta bei visos Žemės gerove. „EcoNatura.lt“ ragina išvengti minėtų pasekmių ir rinktis tik ekologiškas skalbimo priemones, kurioms gaminti naudojami augalai, užauginti be pesticidų ir saugant žemę. Darnūs santykiai su ūkininkais parūpina, jog gautų ingredientų kokybė būtų pati geriausia. Skalbikliai yra gaminami iš biologiškai 100% suyrančių veganiškų medžiagų, kurios neišžudo mikroorganizmų ir nedaro žalos gamtai, gerbia jos gyventojus ir puoselėja tolimesnį jų vystymąsi.

 

Šis ekologiškas pasirinkimas drabužių skalbimo procesą daro sąmoningą ir atsakingą, o ekologiškos medžiagos skalbiniams suteikia natūralios gaivos ir garantuoja nepriekaištingą rezultatą.

ATSAKINGAS VERSLAS

 

Šiomis dienomis daugelis prekės ženklų pasislepia po žodžiu „natūralu“ etiketės, tačiau nepaiso socialinės atsakomybės vertybių. „Planet Pure“ pasižymi visišku ekologiškumu visuose gamybos etapuose – nuo žaliavų auginimo iki gamybos naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius.


Negana to, „Planet Pure“ rūpinasi ne tik klientais ar gamtos gerove, bet ir paremia tuos, kurie prisideda prie skalbiklių atsiradimo. Organizacija atkreipia dėmesį ir teikia pagalbą mažiems kooperatyvams bei ūkininkams, iš kurių gauna medžiagų skalbimo priemonėms. Prekės ženklas atsakingai žvelgia ne tik į verslumą, bet ir energetinius resursus – naudoja tik hidroelektrinių pagamintą elektros energiją.

Norėdami suteikti galimybę dirbti visiems, „Planet Pure“ gamybos procesuose bando susilaikyti nuo mašininės automatizuotos gamybos – taip daroma mažesnė žala gamtai. Stengiamasi daugiau naudoti rankų darbo, o į pagalbą pakuoti įdarbinami neįgalieji ir kitos socialiai jautrios grupės – taip norima suteikti visiems vienodas galimybes siekiant sukurti geresnę vietą gyventi.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame