Gyvenimo būdas

Žiurkės metais ši spalva taps sėkmę ir harmoniją traukiančiu talismanu

Šiuos metus globoja Baltoji Metalinė Žiurkė. Kaip pritraukti jos sėkmę?
Reading time 1 minutes
Seokwon Kim, Content Pixie, Ciel Cheng, Kayla Crouch, Jerry Wang, Charles Eugene, NOAA / UNSPLASH nuotr.

Šįmet Žiurkės ženklą lydės balta spalva ir metalo elementas, o tai jau šiokia tokia užuomina, kad 2020 metų talismanais turėtų tapti tai, kas žvilga. Kalbant apie spalvas – sėkmę vilios šaltesni atspalviai, nuo įvairių mėlynų tonų, balkšvos, perlamutrinės iki juodos ir žalios. Sėkmingiausiu tituluojamas neįprastas nefrito žalumas – tai pilkšvai žalias atspalvis, kuriam būdingas tarsi rūko šydas.

Ši spalva simbolizuoja naują pradžią ir gyvybinės energijos či augimą, pagal kinų išmintį būtent šios energijos stygius lemia ligas ir negalavimus. Jei svarstote apie žalios spalvos garderobą, neskubėkite, nes žali atspalviai tinka ne kiekvienam, o ypač kaprizingasis nefrito žalumas. Tačiau pasvarstykite apie aksesuarus, papuošalus ir tai, ką vilkite arčiausiai kūno – apatinį trikotažą. 

Žali aksesuarai, tokie kaip rankinė, bateliai, skarelė ar skrybėlė, pagyvins aprangą, tačiau neužgoš kitos dominuojančios spalvos, o žali papuošalai žybsės beveik nepastebimai, ypač puiku, jei rasite papuošalų su tikrais nefrito akmenimis. Žalias apatinis trikotažas taps maža jūsų paslaptimi - tereikės patikėti savo galiomis.

Prekės iš Mytheresa.com ir Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame