Gyvenimo būdas

Naujų sveikuoliškų gėrimų apžvalga - nuo mačios iki aktyviosios anglies

Galima kartoti ir kartoti – sveikata rūpintis reikia iš vidaus. Tad jūsų dėmesiui penkių naujoviškų ir sveikuoliškų gėrimų apžvalga.
Reading time 3 minutes
Rawpixel.com / Freepik nuotr.

Vitaminai ir mineralai

Negazuotas vanduo, papildytas vitaminais, mineralais ir dar pasaldintas fruktoze? Būtent toks yra jaunos švedų įmonės receptas, kuri gamina „Vitamin Well“ gėrimus. Jų receptus padeda kurti endokrinologų ir mitybos specialistų komanda. Gėrimų pasirinkimas sąmoningai menkas, tačiau siūloma rinktis penkias specialiai tam tikram paros metui skirtas vandens rūšis. Kad tinkama koja išliptumėte iš lovos, dieną pradėkite su keliais gurkšniais „Awake“ energizuojančio kofeino, aviečių, vitaminų D ir B12 bei folio rūgšties kokteilio. Pastarasis ingredientas užtikrina organizmo atsistatymą. Po sporto tonizuos „Reload“, kuriame yra žaliųjų citrinų ekstrakto, magnio ir cinko. O kasdien senėjimo procesus padės stabdyti skani „Antioxydant“ gėrimo formulė – persikai, vitaminai C ir E, silicis ir magnis.

Sportininkų arbatos

Oh My Tea! prekės ženklas ir toliau užtikrina – arbatą gerti madinga. Štai „Before After Sport“ šaltą arbatą siūloma gerti sportininkams, mat siauralapių raibsteglių arbata, dilgėlės, kvapnios braškių ir mandarinų natos padeda atkurti su prakaitu prarastus mineralus. O arbatoje esantys asiūkliai užtikrina limfos drenažą ir atpalaiduoja nuo fizinio krūvio įsitempusius audinius.

Mačios nauda

Koks kitas maisto produktas galėtų būti naudingesnis už mačios arbatą? Tai galingas antioksidantas, patikimas ginklas kovoje su cholesteroliu ir laisvųjų radikalų priešas. Tad nieko keisto, kad ši japoniška žalioji arbata greitai tapo vienu geidžiamiausių visų grožio vergų produktu. Vienintelis jos minusas – kai norisi ko nors gaivaus.

 

Tačiau prekės ženklas Dozo išsprendė ir šią problemą: gamintojas siūlo įdomų ir linksmą būdą gaivintis mačios arbata. Buteliuke esančioje specialioje hermetiškoje kapsulėje yra visiškai natūrali, aplink Fuji kalną surinkta mačios arbata be konservantų. Nuo oro ir šviesos jos milteliai apsaugoti azoto dujomis, kurios neleidžia žaliajai arbatai oksiduotis. O panorėjus belieka miltelius sumaišyti su tame pačiame buteliuke esančiu šaltinio vandeniu ir mėgautis skaniu bei energizuojančiu gėrimu.

 

Vandens ir vaisių

Bioarbatų lyderis JAV – Honest prekės ženklas – pagaliau atkeliauja ir į Europą. 100 proc. perdirbtuose buteliukuose rasite skanų vaisių kokteilį ir nekaloringų žolelių mišinių, kurių skonį išryškina ekologiško cukranendrių cukraus žiupsnis. Gaivinantys granatų, mėlynių, kinrožių ar citrinos, medaus, mirtų, žaliosios arbatos kokteiliai yra tikri skysti grožio ir spindesio koncentratai.

Aktyvioji anglis

Visiškai natūralus „Wow“ gėrimas pasitelkia puikiai žinomas aktyviosios anglies savybes. Ji išgaunama iš kokosų žievės ir puikiai šalina toksinus, valo organizmą ir atkuria natūralią žarnyno florą bei suteikia spindesio veido odai. Kosminiuose buteliukuose rasite vandens, šaltyje spaustų vaisių sulčių ir anglies. Nieko daugiau. Gėrimą patariama ragauti tik pabudus arba daryti trijų penkių dienų valomąsias programas. Galima rinktis iš trijų rūgštokų skonių. Panašu, kad šis gėrimas netrukus taps geriausiu plokščio pilvuko draugu.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame