Gyvenimo būdas

Valdovė Tina: būkite labiau dominuojančios lovoje, nustebsite pamačiusios vyrų reakciją

Šiais laikais, kai kiekvienas taip smerkia patyčias, tarp mūsų yra žmonių, kurie už tas pačias patyčias gauna pinigus, negana to, nemažus.
Reading time 7 minutes
Valery Sysoev / Unsplash nuotr.

Aišku, šios patyčios turi nemenką seksualinį atspalvį, todėl dauguma jūsų greičiausiai mūsų heroję smerksite. Tačiau jai tai nerūpi, ji teigia, kad, pasak statistikos, 30 procentų suaugusių žmonių praktikuoja tokius žaidimus lovoje, o beveik kiekvieno žmogaus seksualinėse fantazijose yra prievartos ir žeminimo elementų. Tai reiškia, kad tarp kiekvieno iš jūsų draugų ar artimųjų yra žmogus, kuriam šis tekstas labai patiks. Taigi susipažinkite – Kristina arba, kaip ją vadina jos klientai, Valdovė Tina.

 

Po to, kai pasirodė knyga ir filmas apie 50 pilkų atspalvių, labai daug žmonių sužinojo, kad lovos žaidimai nėra tik pozų keitimas ir ką reiškia žodžiai „dominantas“ bei „nuolankusis“. O Kristina, žiūrėdama filmą, juokėsi, nes jau penkerius metus iki jam pasirodant dirbo Valdove ir darbo metu išdarinėjo tikrai rimtesnius dalykus nei paplekšnojimas botagėliu.

 

Kristina sako, kad Lietuvoje BDSM labai paplitęs ir tai nėra tik seksualinė pakraipa, tai – gyvenimo būdas. Labai daug žmonių, stiprių žmonių trokšta būti valdomi moterų. Kai žmonos to suteikti negali, tenka susirasti savo valdovę. Prieš pradedant Kristinos istoriją reikia išsiaiškinti, kas tas BDSM.

 

Tai – angliškas terminas, jis apibrėžia vaidmenų žaidimą, kuriame vienas yra nuolankus ir paklūstantis, o kitas – valdantis šeimininkas. BDSM paraidžiui reiškia „Bondage“ (laisvės suvaržymas), „Discipline“ (drausmė), „Sadism“ (dominavimas), „Masochism“ (nuolankumas). Svarbiausia suprasti, kad jokios prievartos čia nėra, nuolankusis valdovui paklūsta savo noru. Kad ir kaip baisiai skambėtų žodžiai „sadizmas“ ir „mazochizmas“, visa tai daroma abipusiu sutarimu.

Kai pasirodė knyga ir filmas apie 50 pilkų atspalvių, daug žmonių sužinojo, kad lovos žaidimai nėra tik pozų keitimas.

Kristina į valdovės žaidimus įsitraukė visai netikėtai. Būdama 20 metų draugavo su vaikinu, kuris orgazmą patirdavo tik surištomis rankomis ir prašydavo akto metu mušti jam per veidą. „Iš pradžių man atrodė, kad jis nenormalus, kad serga kažkokia psichine liga, bet aš jį mylėjau ir norėjau, kad jam būtų su manimi gera, todėl mušdavau jį. Pasibaigus seksui jis vėl tapdavo normaliu vyrišku vyru. Tada pradėjau domėtis, kas tai per polinkis. Internete tikrai galima rasti daug informacijos, todėl netrukus mūsų miegamajame atsirado ir antrankiai, ir gnybtukai, ir rykštės. Neslėpsiu, man patiko būti ta, kurios klauso. Mūsų santykiai, deja, baigėsi skyrybomis, tačiau tikrai dėl kitų priežasčių, nes jis iki šiol užeina pas mane sakydamas, kad mano ranka muša saldžiausiai.“

 

Po skyrybų su draugu Kristina susirado naują draugą, tačiau tradicinis seksas, kuris patiko vyrui, jai buvo nuobodus. Su draugu ji išsiskyrė ir pradėjo ieškoti pažinčių internete, svetainėse, skirtose žmonėms, mėgstantiems BDSM.

 

„Aš pastebėjau, kad labai daug vedusių vyrų ten ieško Valdovės už pinigus, tad pagalvojau – o kodėl gi ne. Tuo metu mano finansinė padėtis nebuvo geriausia, todėl papildomai užsidirbti darant tai, kas man patinka, atrodė labai patrauklu. Taip ir gimė Valdovė Tina. Ir iškart užbėgsiu už akių visiems, kurie mane jau pavadino prostitute. Jūs patys esate labiau prostitutės dirbdami savo niekingus darbelius ir nežinantys, kaip gauti iš gyvenimo malonumo, o aš suteikiu žmonėms tai, kas pašalina visą jų užgyventą stresą, išlaisvinu juos. Mano darbas panašesnis daugiau į psichologės nei į sekso darbuotojos, juo labiau labai retas mūsų seansas baigiasi seksu.“

Mano darbas panašesnis daugiau į psichologės nei į sekso darbuotojos, juo labiau labai retas mūsų seansas baigiasi seksu.

Manau, daugeliui mūsų galvojant apie valdovės ir nuolankiojo santykius prieš akis iškyla vaizdas, kaip moteris apsirengusi lateksinį kostiumą muša vyrą botagu. Kristina teigia, kad ir botagą, ir lateksinį kostiumą ji turi, tačiau ne visiems klientams to norisi.

 

„Kiekvieno fantazijos yra labai skirtingos, ne visada reikia vyrą mušti. Vienam mano klientui tiesiog reikėdavo, kad aš ant jo rėkčiau ir vadinčiau jį bjauriais žodžiais, o jis tenkindavo save ir pasiekdavo orgazmą. Turiu vyrą, kuris ateina pas mane kartą per savaitę tam, kad aš į jį nusivalyčiau kojas. Taip, toks žaidimas. Jis nuogas gula prie mano durų, aš apsimetu, kad grįžtu namo ir su aukštakulniais valausi į jį kojas. Taip, jis moka man už tai pinigus. Yra vyrų, kuriems reikia suvaržymo – jie pasitenkinimą patiria tik nuo to, kad jų Valdovė juos stipriai suriša. Yra klientas, kuris mėgsta, kad ant jo šlapintumeisi, ir niekada nedrįs to pasakyti savo žmonai, todėl eina pas mane.“

 

Paprašyta papasakoti apie išskirtinius atvejus, Valdovė Tina sutinka kelis atskleisti. „Vienas vyras mėnesį ateidavo į mano namus dviem trims valandoms. Apsirengdavo savo vergo kostiumą ir laukdavo mano nurodymų, ką daryti. Labiausiai jam patiko šveisti vonią ir būti mano kojų kėdute, kol aš skaitydavau. Kitas vyras, kuris yra labai žinomas verslininkas, prašydavo klupdyti jį ant žirnių kampe ir vardyti jo blogus darbus tol, kol jis pradėdavo verkti. Neslėpsiu, yra tekę gesinti cigaretes į kūną ir plakti tol, kol nugara kraujuoja. Yra tekę leisti vaistus į sėdmenis ir daryti tai šiurkščiai. Kitam patinka kutenimas plunksna kartais ją pakeičiant elektros srove. Dar yra kuriems patinka, kai sekso metu kartoju, kokie jie nevykėliai ir koks mažas jų penis. Neįtikėtina, ar ne? Abejoju, ar mylima moteris taip galėtų elgtis. Kiekvienas mano vyras ateina su savo fantazija, o aš esu pasirengusi ją išpildyti. Nieko nėra neįmanoma, viskas turi savo kainą.“

Kitas vyras, kuris yra labai žinomas verslininkas, prašydavo klupdyti jį ant žirnių kampe ir vardyti jo blogus darbus tol, kol jis pradėdavo verkti.

Kadangi čia mados žurnalas, būtinai turėjau paklausti, ar didelė Vadovės Tinos drabužinė. „Labai smagus klausimas: per šitiek metų sukaupiau labai daug kostiumų – nuo įprastų dominantės iki visokių vaidmenų: karininkės, daktarės, policininkės, mokytojos ir kitų. Tačiau mano mėgstamiausias kostiumas – ilga raudona latekso suknelė ir 14 centimetrų aukštakulniai su smailu priekiu.“

 

O kaip valdovės rengiasi kasdien? „Oi, nejuokaukit, džinsai ir kedai – mano mėgstamiausi, būnu be makiažo, visi sako, kad atrodau labai jauna. Apie mano darbą žino vos keli draugai ir brolis, visi kiti nė neįtaria, kuo virstu atėjus tam tikram laikui.“

 

Paklausta, kodėl jos klientams patinka būti žeminamiems, Kristina sako, kad priežastys įvairios –darbe patiriamas stresas, prievarta, patirta vaikystėje, žemas savęs vertinimas, kurio mūsų šiuolaikinėje visuomenėje negali viešai parodyti. Apsilankymas pas Valdovę padeda išsilaisvinti, padeda pašalinti stresą ir kupinam jėgų grįžti pas mylimas žmonas ir į rimtus darbus.

 

Būti Valdove dabar vienintelis Kristinos darbas: „Negaliu dirbti dieną, nes labai daug klientų pas mane ateina darbo metu. O ir nebereikia dirbti ko nors kito, nes būti Valdove man tinka ir patinka.“

 

Paklausta, kiek uždirba, Kristina liko paslaptinga: „Galiu pasakyti tik tiek, kad neįprastos fantazijos labai brangios ir labai dažnai viena valanda kainuoja gerą mėnesio uždarbį. Kartais nė nebespėju priimti visų norinčių. Jei žmonos pabandytų plekštelėti savo vyrams per užpakalį sekso metu, gal mano klientų srautas ir sumažėtų. Merginos, būkite labiau dominuojančios lovoje, nustebsite pamačiusios savo vyrų reakciją.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame