Gyvenimo būdas

Tik 3 esminiai žodžiai, apibūdinantys kiekvieno Zodiako ženklo esminius bruožus

Apie kiekvieną Zodiako ženklą trumpai - esminiai jų bruožai.
Reading time 3 minutes
Gerd Altmann / Pixabay nuotr.

Kviečiame geriau pažinti save ir kitą labai paprastu būdu: pateikiame esminius kiekvieno Zodiako ženklo bruožus apibūdindami, kaip jie dažniausiai mąsto, ką ir kaip daro, ką ir kaip kalba. Pasitikrinkite – galbūt kai ko apie save dar nežinote, o gal atsakymai padės lengviau rasti bendrą kalba su kitais.

AVINAS

Avinas, kovo 21 - balandžio 20

Avinai galvoja itin daug, tačiau labai mažai kalba, o elgiasi, vertina situaciją ir susidėliotą darbų planą dažniausiai atlieka teisingai.

JAUTIS

Jautis, balandžio 21 - gegužės 21

Jaučiai galvoja apie įvairius dalykus, o mintis dėsto labai įtikinamai, tačiau darbus daro taip, kaip jiems išeina.

DVYNIAI

Dvyniai, gegužės 22 - birželio 21

Po Dvynių ženklu gimę žmonės linkę galvoti apie save, o ką galvoja, tą ir kalba. Dažniausiai savo darbus, sprendimus ir poelgius įvertina kaip labai gerus.

VĖŽYS

Vėžys, birželio 22 - liepos 22

Vėžiai galvoja nuolat, o kalbomis labai moka įsiūlyti ar sugundyti. Visgi daro jie tai, kas jiems paliepta.

Liūtas, liepos 23 - rugpjūčio 21

Liūtai geba galvoti tiksliai, tačiau kalbėdami pasako gerokai per daug. Darbus daro dažniausiai tik tuos, kurių nepavyksta atsikratyti.

Mergelė, rugpjūčio 22 - rugsėjo 23

Mergelės mėgsta galvoti atokiai nuo visų vienos, neretai kalba visai ne apie tai, ką galvoja. O daro dar kitus dalykus, tačiau tikrai gerai.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės, rugsėjo 24 - spalio 23

Svarstyklių žmonės linkę galvoti per daug, kai kalba - dažniausiai sąžiningai ir darbus daro atsakingai.

Skorpionas, spalio 24 – lapkričio 22

Skorpionai galvoja ypač susikaupę, o kalbėti moka tiksliai formuodami mintis. Vis dėlto suvaldyti juos sunku - daro jie tai, ką nori.

ŠAULYS

Šaulys, lapkričio 23 – gruodžio 22

Šauliai neretai galvoja, kad tik jis tai gali, kad tik jį kas įvertintų - koncentruojasi į save. O kalba gana priešingai - dažniausiai apie tai, kaip elgiasi visi, bet tik ne jis. Darbus ir sprendimus Šauliai linkę permesti kitiems ir daryti kitų rankomis, patys vengia.

OŽIARAGIS

Ožiaragis, gruodžio 23 – sausio 20

Ožiaragiai paprastai galvoja apie tai, kas tik šauna į galvą. Yra linkę megzti pokalbius apie naujus planus ir idėjas. Darbus renkasi tokius, kokius atlikti tikrai moka.

VANDENIS

Vandenis, sausio 21 – vasario 18

Vandeniai ir patys nelabai žino, apie ką jie galvoja, todėl kalba tik tada, kai tikrai reikia. O atlieka darbus geriausiai (arba taip bent jau atrodo).

ŽUVYS

Žuvys, vasario 19 – kovo 20

Neretai žuvys galvoja, kad niekas nežino, nors tyliai numano, kad taip tik dengiasi prieš save. Kalba įtikinamai ir išmintingai, o darbus yra linkusios daryti pagal tai, ar kas nors jas tikrins ir vertins.

Gerd Altmann / Pixabay nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame