Gyvenimo būdas

10 aromatinių žvakių, pripldysiančių namus jaukumu ir padėsiančių atsipalaiduoti

Susikurti jaukią namų atmosferą itin paprasta, tereikia prisiminti aromatines žvakes.
Reading time 2 minutes

Suteikti namams jaukumo galima ne tik patogiais minkštais baldais, namų tekstile, tam tikromis spalvomis, bet ir aromatinėmis žvakėmis. Uždegus tokią žvakę erdvė kaipmat tampa intymesnė, žvakių liepsna ramina, o viliojantis aromatas padeda atsipalaiduoti. Pristatome 10 itin kvapnių žvakių, nuo dvelkiančių rytietiškomis natomis, medienos aromatais iki gaivinančiomis gėlėmis ir raminančiomis levandomis.

FRAGONARD

Subtilūs ir jausmingi kvapiosios žvakės „Myrrhe Pachouli“ aromatai nukels į svajonių sparnais ir legendomis apipintą Šilko kelio kraštą. Sodrios pačiulio natos skambančios giliame miros smilkalų fone pasakoja stulbinančią Rytų Azijos istoriją. Žavingą metalinį žvakės indelį elegantiškai dabina išraiškingi ornamentai bei sodrūs atspalviai.

SMELLS LIKE SPELLS

Ši rankų darbo kvapioji žvakė „Frėja“ su rožių, jazminu ir verbenų magišku kvapu sukurta visoms vienišoms sieloms, išsiilgusioms aistros, jaudulio ir naujos meilės dvelksmo. 

ZARA

Aromatinė žvakė iš 100 % aromatizuoto augalinio vaško cilindro formos stiklinėje. Persikas, frezija ir jazminas susilieja ir sukuria šį aromatą, kurio pagrindinė nata – žalioji bergamotė. „Aqua Bergamota“ – tai gaivus aromatas, primenantis švarius patalus, švelnią aušrą ir lėtą rytą.

H&M

Svaiginančio jazminų aromato žvakė dekoratyviame keramikiniame inde.
 

ODORO

„Odoro Mood“ kolekcijos santalo aromato žvakė, praturtinanti namus saldžiu prabangos ir stilingumo dvelksmu. Žvakė patalpinta juodo stiklo indelyje ir prisotinta kokybiško aromatinio aliejaus.

RITUALS

Žvakės „Black Oudh“ skleidžiamas rytietiškos medienos aromatas suteiks ypatingą ir elegantišką atmosferą.

KRISPO

„Cereria Molla“ žvakė „Provence Levander“ skleidžia raminantį laukinių levandų ir šviežios citrinžolės derinio aromatą. Pagrindinės kvapų natos: levandos, citrusas, sandalmedis.

COTE NOIRE

Riboto leidimo prabangi kvapioji žvakė „Grand Black“ - išskirtinis stilingų namų akcentas. Subtilus kvapiųjų natų derinys, leis pasijusti tarsi prabangioje užmiesčio viloje su gilia istorija bei nuostabiu gėlių sodu. Natos: juodoji arbata, kedras, nupjauta žolė, švelnioji ambra ir rytietiška lelija.

L'OCCITANE

Gamta pažadino eterinių aliejų galią ir supažindina su nepaprastu čiobrelio, kipariso, eukalipto, kadagio ir ylang-ylang mišiniu, kuris perduoda harmonijos ir balanso jausmą.

360 WISHES

Prisirpusių vaisių ir uogų kupinas aromatas atsiskleidžia pamažu. Vaisių saldumą papildo prieskonių natos ir gero vyno dvelksmas, o galiausiai juntama ir visa gėlių pievos puokštė: rožės, jasminai, pačiuliai... Šį aromatą persmelkia prabanga ir elegancija, o namus jis paverčia aromatingu ir žaviu vasaros sodu.

susiję straipsniai

Rekomenduojame