Karantinas

7 serialai ir TV laidos, padėsiančios atsipalaiduoti ir pamiršti slogias mintis

Trūksta geros nuotaikos? Atsitraukite nuo slegiančių naujienų ir įsijunkite atpalaiduojančius televizijos šou ar serialus.
Reading time 3 minutes

Šiuo metu, kai įtampa didėja ir dažniau jaučiame stresą, siūlome leisti sau atsikvėpti ir įsijungti lengvo turinio laidas ar serialus, kurie leis nors trumpam atsitraukti nuo negandų. Pristatome 7 geros nuotaikos užtaisus, kuriuos rasite „Netflix“ ir kitose vaizdo platformose.

1. „Queer Eye“

Tai televizijos laida, padedanti žmonėms keistis. „Nuostabusis penketas“ (5 savo sričių specialistai) keičia laidų herojų įvaizdį, stilių, namų erdvę, taip pat gyvenimo būdą ir požiūrį į gyvenimą. Kiekvienoje serijoje pasakojama vis nauja pokyčių istorija.

 

2. „Tidying Up with Marie Kondo“

Svajojate apie tobulai tvarkingus namus? Ši televizijos laida, kurią veda tvarkos ekspertė Marie Kondo, padės suvokti namų tvarkymo pagrindus: nuo ko pradėti, kaip tinkamai rūšiuoti daiktus ne tik virtuvėje, bet ir drabužinėje, kaip teisingai lankstyti drabužius, kaip visa sudėlioti, kad būtų kuo patogiau naudotis, kaip tam tikras daiktadėžes ar skyrius pasigaminti patiems... Ir galybė profesionalių patarimų!

1584456651476760 netflix
„Netflix“ nuotr.

3. „Grace and Frankie“

Kaip jaustumėtės, jeigu jūsų mylimasis jus paliktų? Be abejo, būtų skaudu ir sunku. O jeigu paliktų, nes įsimylėjo bendradarbį? Tai gyvenimo mėtytų ir vėtytų moterų Grace ir Frankie istorija. Pasirodo, jų vyrai įsimylėjo vienas kitą ir ketina susituokti. Tad kas belieka? Moterys susivienija. Šis serialas ne vienam išspaus šypseną, o ką jau kalbėti apie talentingus aktorius, kurių priešakyje išvysite Jane Fondą ir Lily Tomlin.

1584456782948628 grace and frankie 5
„Netflix“ nuotr.

4. „The Goop Lab“

Gwyneth Paltrow yra tikras įkvėpimas, kai ieškome įdomybių ir patarimų apie sveiką gyvenseną arba kyla klausimų apie alternatyvius gydymo būdus. Šioje laidoje Gwyneth ir jos komanda tyrinėja įvairias sveikatingumo tendencijas, kai kurios bus nelabai jaukios... Pasinerkite į šią neatrastą visatą ir tikrai pasijusite nors valandėlei pabėgę nuo neigiamų minčių.

1584456810444630 gwyneth
„Netflix“ nuotr.

5. „Schitt's Creek“

Šio serialo istorija pasakoja apie svaiginančius turtus praradusios šeimos išbandymus ir vargus. Netekę turto jie yra priversti persikelti į mažą miestelį. Dabar gyvendama motelyje kartu su savo išlepusiais suaugusiais vaikais pora turi prisitaikyti prie nuolatinio buvimo drauge ir be buvusių pinigų...

1584456844019816 schitts creek
CBC nuotr.

6. „Rupaul’s Drag Race“

Mada, komedija, muzika ir daug linksmybių - „RuPaul‘s Drag Race“ yra priklausomybę sukeliantis realybės šou. Čia dėl „America’s Drag Superstar“ titulo varžosi vyrai, kurie atsistoję po blizgučių, perukų ir makiažo debesimi virsta neįtikėtinomis scenos divomis. Tai šou, kuriame susipina pramogos, drama ir galybė intrigų.

 

7. „Friends“

Senas geras serialas „Draugai“ niekada nepabosta. O ypač dabar, kai su draugais galime tik pasikalbėti telefonu ar vaizdo programėlėmis. Kviečiame į 6 linksmų draugų kelionę, kurioje veikiausiai ne kartą atpažinsite ir save. Nė neabejojame - nors pradėtas rodyti 1994 m., šis serialas ir toliau muša populiarumo rekordus.

1584457455496212 1583530080608205 1559823094230476 friends netflix
NBC nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame