Pirkiniai

Vienintelė pavasario tendencija, kurią jau galime pritaikyti būdami karantine

Dabar, kai daugiau laiko praleidžiame namuose, sportinė laisvalaikio apranga tapo nepakeičiama sąjungininke. O štai ir geros naujienos – sportiniai kostiumai dabar yra viena populiaresnių pavasario tendencijų.
Reading time 1 minutes
@pernilleteisbaek / Instagram nuotr.

Sportiniai kostiumai vėl madingi. Minkštas, šiltas ir malonus trikotažas, laisvas siluetas ir neerzinantys neutralūs atspalviai – rodos, tinkamesnės aprangos būdamas namuose ir nerastum. Dabar taip apsirengusi drąsiai eikite ir pasivaikščioti. Žinoma, dėl susiklosčiusių aplinkybių šiuo metu verčiau rinktis atokesnes vietas, kur galėtumėte įkvėpti gryno oro.

 

Papildyti garderobą sportiniu kostiumu verta, nes jis ne tik patogus, madingas, bet ir universalus. Džemperį ir kelnes galite atskirai derinti su galybe kitų aprangos variantų. Pavyzdžiui, džemperį vilkėkite su džinsais, tamprėmis (kurios, beje, irgi atsidūrė pavasario tendencijų gretose), plazdančiais atlasiniais sijonais ar plačiomis kostiuminio stiliaus kelnėmis. Treninginės kelnės tiks su sportiniais marškinėliais ir džinsinėmis ir baikerių stiliaus striukėmis, o kai kurios fašionistos tokias mūvi net su klasikiniais švarkais. Tad pasauliui grįžus prie įprasto gyvenimo ritmo, sportinį kostiumą galėsite vilkėti ir mieste.

 

Vienas madingų variantų, kaip pagyvinti neutralios spalvos sportinį kostiumą – prabangiai atrodantys papuošalai ar jų komplektai. Tai gali būti kristalais dabinti kabantys auskarai, kaklo papuošalas, perlų karoliai, masyvios apyrankės ir kokteiliniai žiedai. Eksperimentuokite, kurkite kontrastingus derinius ir užkariaukite mados pasaulį net ir būdama namuose.

susiję straipsniai

Rekomenduojame