Mada

Į mados padangę sugrįžta dideli ir jaukūs megztiniai

Karšta vasara šiemet užmarštin nugramzdino net mintis apie megztinį. Vis dėlto atėjus rudeniui norisi ne tik peržiūrėti spintoje užsibuvusius šiltesnius rūbus, bet ir pagalvoti apie naują jos gyventoją, šildysiantį atvėsus orams.
Reading time 3 minutes

„Ruduo – labai įdomus metas. Atrodytų, toks melancholiškas, tačiau ir labai spalvingas, kūrybiškas, atskleidžiamas skirtingais drabužių deriniais, medžiagomis, spalvomis, sluoksniavimu. Kasmet prieš rudenį mane ir, tikiu, daugelį apima stiprus noras atsinaujinti ir į naujus gyvenimo „mokslo metus“ žengti visiškai pakeitus vasarišką aprangos stilių. Mūsų spintas tarsi taip pat „ištinka” rugsėjo pirmoji“ – šypsodamasi pokalbį pradeda megztų gaminių prekės ženklo „Robi Agnes” įkūrėja ir vadovė Roberta Vasiliauskienė.

 

Būtent ruduo yra ir naujų „Robi Agnes” metų pradžia, pats aktyviausiais laikas, kai dienos šviesą išvysta dauguma naujienų, o megztiniai užkariauja pagrindines vietas klienčių spintose. Šiuos naujus savo metus prekės ženklas pasitinka išgyvenęs nemažas permainas, kurių bene svarbiausia – ženklo įkūrėjos Roberta Vasiliauskienė ir Agnė Zokaitė-Stakauskienė nusprendė pasukti skirtingais keliais.

 

„Šis sprendimas nebuvo spontaniškas, sakyčiau, labiau tęstinio proceso atomazga. Žinoma, etapas nebuvo lengvas, kaip ir bet kuris kitas virsmas gyvenime, kai keičiasi ilgainiui nusistovėjusi tvarka ar santykiai” – atvirauja R. Vasiliauskienė. „Kaip bebūtų, posakis, kad permainos tik į gera, pasitvirtino realybėje. Šis etapas tikrai daug ko išmokė, daug ką dovanojo, o pats prekės ženklas tik dar labiau išsigrynino. Galų gale, dabar vietoje vieno gero ženklo klientai turės du“, – šypsosi Roberta.

 

„Visas šių metų virsmas man taip pat buvo puiki proga pajusti, ko noriu, kur link einu ir vedu. Supratau, kad noriu viską daryti lėčiau, dėmesingiau, kurti dar gyvesnį ir gilesnį santykį su klientais bei partneriais. Norisi būti čia ir dabar, mėgautis mažais, kokybiškais, tikrais dalykais bei rasti paprastą džiaugsmą kasdienybėje. Na, žinoma, ir jį kurti” – sako kūrėja.

Tvarumas bei ilgaamžiškumas ir toliau lieka vienos pagrindinių „Robi Agnes” vertybių bei siekiamybių. Tad kaip ir anksčiau, prekės ženklas nepristato didelių kolekcijų, o savo klientes palepina išplėsta jau turimų modelių spalvų palete bei keliais naujais gaminiais.

 

„Toliau ieškome naujų, kokybiškesnių medžiagų ir bandome eksperimentuoti. Labai džiaugiamės atradę draugystę su kašmyru – šį rudenį prie megztinių bei golfų, pagamintų iš šio bei vilnos pluoštų derinio komandos prisijungia ir kašmyro kepurės bei skaros, taip pat turėsime naujų gaminių iš siūlų su šilku. Pastarieji – be galo malonūs dėvėti, nes yra labai minkšti ir švelnūs“, – dalinasi Roberta.

Kita svarbi naujiena – megztiniai bei aksesuarai iš siūlų su mohera. „Labai seniai norėjau pagaminti ką nors iš šio puikaus siūlo ir štai turime pirmus vaisius, kurie džiugins ne tik savo lengvu pūkeliu, bet ir ryškiomis spalvomis. Pastebėjau, kad rudenį norisi kiek drąsesnių, linksmesnių natų, praskaidrinančių pilką aplinkos melodiją“. Nauji galvos aksesuarai bei skara, pasak Robertos, turėtų būti puikus akcentas su rudeniniu paltu, taip pat gera dovanos idėja Kalėdų laikotarpiu.

 

Su pasipildžiusia komanda „Robi Agnes” studija sugrįžo ir svečių laukia jau anksčiau pamėgtoje A. Juozapavičiaus gatvėje Vilniuje, kuri pamažu virsta savotiška lietuviškų dizainerių traukos vieta. „Anksčiau atrodė, jog Senamiestis yra ta vieta, kur vyksta visas veiksmas. Vis dėlto kitapus upės gyvenimas kur kas aktyvesnis, tai iškart pajutome iš padažnėjusių klienčių apsilankymų ir labai tuo džiaugiamės“.

/

Nuotraukų autorius – Vaidas Jokubauskas

susiję straipsniai

Rekomenduojame