Mada

Kitų metų pavasario tendencijos, kurias galite pritaikyti jau šiandien

Praūžusi Paryžiaus mados savaitė jau įpūtė naujų vėjų ir į mūsų spintas. Pristatome pagrindinius 2019 m. pavasario akcentus, kuriuos galėsite pritaikyti ir žiemos spintoje.
Reading time 2 minutes

Kombinezonas

Labai praktiškas drabužis – užtenka išsirinkti tinkamą audinio faktūrą, siluetą ir viskas. Jis puikiai tiks tiek su aukštakulniais, tiek su masyviais sportiniais batais. Žinoma, ir žiemos švenčių vakarėliams.  Įkvėpimo ieškokite mados namų Celine, Hermes, Isabel Marant ir Louis Vuitton kolekcijose.

Gipiūras

Seniai pamirštas ir ilgai nematytas gipiūras grįžta! Dizaineriai siūlo intarpus iš gipiūro arba gipiūrinius rauktinukus.  Įkvėpimo ieškokite mados namų Elie Saab ir Sacai kolekcijose.

Kaspinas

Kaspiną galima ryšėti ne tik plaukuose ar ant kaklo – kitų metų pavasarį ir vasarą kaspinais dekoruoti drabužiai bus ypač populiarūs. Įkvėpimo ieškokite mados namų Celine, Maison Margiela ir Dries Van Noten kolekcijose.

Plunksnos

Kitą sezoną plunksnos puoš ne tik švarko ar sijono apačią, bet ir avalynę bei rankines.  Įkvėpimo ieškokite mados namų Valentino kolekcijoje.

Platūs pečiai

Moterys ir toliau išlieka stiprios ir nori demonstruoti savo galią bei jėgą, tad drabužiai plačiais pečiais bus aktualūs ir kitą vasarą. Įkvėpimo ieškokite mados namų Louis Vuitton, Chanel ir Celine kolekcijose.

Pagr. nuotrauka - MASSIMO DUTTI, massimodutti.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame