Mada

5 pirmaujančios rudens tendencijos

Šįmet rudens mada bus efektinga – daug raštų, daug skirtingų faktūrų ir dar daugiau drąsių įvaizdžių.
Reading time 1 minutes

Langeliai

Naujas sezonas spintas languotais audiniais užpildo nuo–iki. Languoti paltai, Velso princo raštu marginti švarkai ir tartanu sijonai ar kostiumai – nėra ribų nei raštų gausai, nei rūbų kategorijoms. Žinoma, madingi ir languoti aksesuarai: rankinės, avalynė, šalikai ir pirštinės.

Leopardas

Kitas tendencijose įsitaisęs raštas – leopardų kailio dėmės. Šįmet dominuoja ne standartinis marginimas rudomis dėmėmis, o spalvingesnis: pilkas, raudonas, žalias, geltonas, oranžinis. Be abejo, rusvi atspalviai – klasika, tad išsirinkę tokį daiktą irgi neprašausite.

Blizgesys

Artėjant žiemos šventėms prisiminsime žėrinčius žvynelius, o kol kas žvilgsniai krypsta į kitokio tipo blizgesį – lakuotą odą, vinilinius ir metalizuotus audinius.

Pastelės

Rudens ir žiemos spalvų gama šiais metais labai plati, nuo ryškių, tarsi vibruojančių, tonų iki romantiškų pastelinių atspalvių. Pastaraisiais sukursite elegantišką, lengvą ir modernų įvaizdį – idealų rudens pradžiai, kai dar nesinori paleisti vasariškos nuotaikos.

Sportinė eklektika

Rudeniop sportinis stilius persipina su klasika ir elegantiškai siluetais: dailūs aukštakulniai ir kuprinė, sportiniai marškinėliai ir griežto kirpimo sijonas, britiško stiliaus lietpaltis ir dviratininkų akiniai nuo saulės. Priešingybės traukia.

Pagr. nuotrauka - mados namų "Max Mara" ir "Sportmax" archyvas

susiję straipsniai

Rekomenduojame