Mada

Speciali riboto leidimo H&M kolekcija skleidžia žinutę apie lygybės svarbą

„H&M" pristato specialią kolekciją, palaikančią LGBTQI bendruomenę.
Reading time 1 minutes

Mados prekės ženklas „H&M", pristatydamas specialią riboto leidimo kolekciją, švenčia kiekvieno žmogaus teisę mylėti ir tęsia tvirtą LGBTQI bendruomenės palaikymą. 10% nuo kolekcijos pardavimų sumos bus paaukota Jungtinių Tautų Organizacijos vykdomai „Laisvi ir lygūs" (angl. Free and Equal) kampanijai.


„Norėjome sukurti gyvą ir spalvingą kolekciją, kuri skleistų aiškią žinutę – lygybės svarbą. Visas specialios kolekcijos detales lengva derinti, tad kiekvienas gali rasti savo mėgstamiausią kolekcijos atributą, suteikiantį pasitikėjimo savimi", – pasakoja „H&M" linijos „Divided" dizaino vadovė Emily Björkeheim.

1559217737423395 6079 fullpage 6 forpress highres

Modernią retro nuotaiką kuriančioje ribotoje kolekcijoje galima rasti marškinėlių, su lygybę, įvairovę ir pasididžiavimą žyminčiais grafiniais užrašais bei ikoniškąja vaivorykšte, spalvingų žvynelių kombinacijų bei vaivorykštės sparnais puoštų drabužių. Universalus stilius ir ekspresyvios spalvos vaizduojamos ir pozityvią energiją skleidžiančioje globalioje reklamos kampanijoje, kuri išreiškia lygių teisių siekiančios LGBTQI bendruomenės palaikymą.

1559217774276544 6079 spread 2 forpress highres

„H&M" stengiasi būti globalios visuomenės veidrodžiu ir palaiko žmonių teisę mylėti ką nori, kad ir kur jie bebūtų. Kampanijoje švenčiame meilę ir didžiuojamės palaikydami LGBTQI bendruomenę, taip tikėdamiesi didinti žmonių sąmoningumą lygių teisių bei įvairovės atžvilgiu", – teigia Sara Spännar, „H&M" rinkodaros ir komunikacijos vadovė.

 

/

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame