Mada

Šios labai populiarios sezono tendencijos modelis Adriana Lima ypač nemėgsta

Modelis Adriana Lima, pasirodo, itin nemėgsta vienos populiariausių dabartinių tendencijų: „Noriu, kad ji kuo greičiau išnyktų, man tai neatrodo nei seksualu, nei stilinga.“
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Modelis bei „Victoria's Secret“ angelas Adriana Lima – viena gražuolių, žvilgsnius traukianti stilingais ir neretai itin moteriškais deriniais. Jos įvaizdžiais žavisi ne tik gerbėjai, bet ir bendradarbiavimus siūlantys dizaineriai.

 

Adriana renkasi tik tai, kas jai iš tiesų patinka, kiekvienos išpopuliarėjusios tendencijos ji nelinkusi priimti į spintą. Viename interviu manekenė atskleidė, kad yra tendencija, kurios ji niekaip neprisijaukina ir nori, kad ši kuo greičiau paliktų mados pasaulį. Pasirodo, tai 90-ųjų įkvėptas stilius.

 

 

Nemėgstamiausi Adrianos dešimtojo deš. stilių atkartojantys rūbai – bikinio kelnaitės itin aukštais iškirpimais (kurias, beje, itin pamėgo Kim Kardashian, Kendall Jenner, Jenniferl Lopez ar Bella Hadidi). Pasak A. Limos, tokio tipo kelnaitės atrodo pernelyg keistai ir visai neseksualiai.

 

Taip pat modelis norėtų, kad iš mados pasitrauktų ir 90-ųjų stiliaus trumpintos palaidinės, mom jeans tipo kelnės aukštu liemeniu ar sportinio stiliaus juosmens rankinės. „Laikas 90-iesiems palikti mados pasaulį!“, - sako gražuolė.

 

 

 

 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame