Mada

Kaip į spintą įsileisti madingą alyvų atspalvį ir su kuo jis dera

Pastelinė alyvų violetinė mados pasaulį užkariavo praėjusiais metais, tačiau šią vasarą jos žvaigžsė spindi dar ryškiau. Kaip prisijaukinti elegancija ir švelnumu alsuojančią spalvą?
Reading time 1 minutes
© Jeremy Moeller/Getty Images

Lengva, svajinga, užburianti švelnumu ir gaiva – alyvų violetinė žavi ne tik dizainerius, bet ir grožio priemonių kūrėjus. Tiek mados prekių ženklai, tiek kosmetikos gamintojai šįmet pasiūlė ne vieną violetinio atspalvio produktą, nuo rūbų, aksesuarų iki vokų šešėlių ar nagų lakų.

 

Šios spalvos modelius galima išvysti mados namų „Kate Spade New York“, „Molly Goddard“, „Marc Jacobs“, „Ashish“ ar „Bagdley Mischka“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijose. Vieni dizaineriai siūlo alyvų violetinę kasdieniams deriniams: džinsiniai violetiniai švarkai, sportinio stiliaus marškinėliai, cigaretės silueto kelnės, šilkiniai midi ilgio sijonai, darbininkų stiliaus kombinezonai ar sportbačiai. Kiti ragina violetinę aprangą rinktis, kai norite pasipuošti: elegantiškos maksi ilgio suknelės, plataus silueto kelnių kostiumai, princesiški satino sijonai, puošnios aukštakulnės basutės ir nedideli originalūs rankinukai.

 

Pastelinė violetinė dailiai dera su įvairiomis geltonomis (ypač citrinų geltonio) spalvomis, neutraliu naktinio dangaus mėliu ir rudojo granito atspalviu, o jei nebijote ryškesnio įvaizdžio – derinkite su šilta raudona ir sodria rožine.

 

Siūlome kelis variantus, kokių alyvų atspalvio rūbų, aksesuarų ir grožio priemonių verta ieškoti šį sezoną.

Prekių ženklų ir Net-a-Porter.com nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame