Mada

Kaip į spintą įsileisti madingą alyvų atspalvį ir su kuo jį derinti?

Pastelinė alyvų violetinė mados pasaulį užkariavo prieš porą metų, tačiau šią vasarą jos žvaigždė spindi dar ryškiau. Kaip prisijaukinti elegancija ir švelnumu alsuojančią spalvą?
Reading time 1 minutes
@gittabanko / Instagram nutor.

Lengva, svajinga ir užburianti gaiva – alyvų violetinė žavi ne tik dizainerius, bet ir grožio priemonių kūrėjus. Tiek mados ženklai, tiek kosmetikos gamintojai šįmet pasiūlė ne vieną violetinio atspalvio produktą, nuo drabužių, aksesuarų iki vokų šešėlių ar nagų lakų.

 

Šįmet vieni kūrėjai siūlo alyvų violetinę kasdieniams deriniams: džinsiniai violetiniai švarkai, sportinio stiliaus marškinėliai, cigaretės silueto kelnės, atlasiniai midi ilgio sijonai, darbininkų stiliaus kombinezonai ar sportbačiai. Kiti ragina violetinę rinktis, kai norite pasipuošti: elegantiškos maksi ilgio suknelės, plataus silueto kelnių kostiumai, princesiški satino sijonai, puošnios aukštakulnės basutės ir nedideli originalūs rankinukai.

 

Švelni alyvų violetinė dailiai dera su įvairiais pilkais ir geltonais atspalviais (ypač su citrinų geltoniu), tamsiai mėlyna, kobalto mėlyna, pasteline žydra, mėtų  ar rausvojo kvarco atspalviu. Jei nebijote ryškesnio įvaizdžio, violetinę derinkite su šilta raudona, sodria rožine arba žalia.

Pirkiniai:

Prekės - Net-a-Porter.com

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame