Mada

Madingiausi rudens ilgaauliai toms, kurios pasiilgo elegancijos

Vienas patraukliausių rudens sezono aksesuarų – ilgaauliai batai, suteikiantys įvaizdžiui elegancijos ir aristokratiškos laikysenos.
Reading time 2 minutes
@tamara, @gabrielegz / Instagram nuotr.

Kai mūsų spintose įsitvirtina rudeniškas garderobas, keičiame ir apavą. Pamažu traukiasi lengvi balerinų tipo bateliai, sportbačiai ir mokasinai, vietoje jų renkamės aulinukus, ilgaaulius, klasikinius loaferius, oksfordus ar šiltesnius kedus. Šįmet avalynės tendencijose daugiausiai dėmesio skirta auliniams storu ir grubiu padu, tačiau madingų rudens batų alternatyvų ras ir tos, kurioms artimesnis klasikinis stilius. Tad koks elegantiškasis ilgaaulių modelis madingaiusias 2020 m. rudenį?

Rudens-žiemos sezoną siūloma rinktis batus, kurių aulai siekia kelius ar kiek žemiau jų. Nors madingi ir ilgaauliai iki pusės šlaunų, trumpesnieji yra patogesni – jie nesmuka ir leidžia laisviau lankstyti kojas per kelius. Be to, kelių nesiekiantys auliniai batai išlaiko madingiausią aulo formą – platintą ir standžią. Toks aulas nėra prigludęs prie blauzdos tarsi antra oda, jis tiesus ir kiek platesnis, o standi oda (arba odos pakaitalas) suteikia aului aiškią cilindro formą. Šio tipo ilgaauliams būdingas tiesus ir aukštas arba vidutinio aukščio kulnas ir smailintas batelių priekis.

 

Tokius aulinius batus galite drąsiai derinti su skirtingais drabužiais. Jie dailiai atrodys tiek su trumpomis ar midi ilgio suknelėmis ir sijonais, tiek su džinsais arba siauromis kelnėmis (kelių ar džinsų galus sukiškite į batų aulus). Nepamirškite ir madingųjų kiulotų, jeigu jums patinka šio tipo kelnės, aukštakulniai ilgu, standžios odos aulu – puikus pasirinkimas, nes jie ne tik atrodys stilingai, bet ir padės sukurti ilgesnių kojų iliuziją.

Pirkiniai:

Batai - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame