Mada

BURBERRY pristato savo pirmąjį internetinį žaidimą, kuriame galima laimėti jų kurtus rūbus

Skubėkite link mėnulio su pirmuoju „Burberry“ internetiniu žaidimu „B Bounce“!
Reading time 2 minutes

Mados namai „Burberry“ pristato savo pirmąjį internetinį žaidimą, pavadintą „B Bounce“, taip pirmą kartą sujungdami žaidimo patirtį su mados namų idėjomis. Tai – dovana klientams visame pasaulyje, mat žaidimą galima pasiekti internetinėje „Burberry“ svetainėje Burberry.com.

 

Šiame įtraukiančiame ir smagiame žaidime jo dalyviai valdo animuotą stirną ir kartu su ja skuba link mėnulio naudodami Thomas Burberry monograma puoštas pūkines striukes. Vos stirnai parinkę striukę, žaidėjai šuoliuoja viršun ir juda tarp platformų kol pasiekia mėnulį. Tiesa, pakeliui galima rinkti auksinius TB logotipus bei dronus, kurie keliauti padeda dar sparčiau.

 

Žaidėjų, žinoma, laukia ir ypatingi „B Bounce“ prizai – laimėjusiems sukuriami GIF formato paveikslėliai ir į pasirinktą nuotrauką įklijuojamos „Burberry“ striukės. Tiesa, žaidime galima laimėti ir šį tą daugiau – tikrą „Burberry“ striukę iš naujosios žiemos kolekcijos, kuri atiteks žaidėjams iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Kinijos, Japonijos arba Korėjos.

/

„B Bounce“ žaisti bus galima ir milžiniškame ekrane „Burberry“ centriniame salone Regent gatvėje Londone.

 

Mark Morris, „Burberry“ skaitmeninės komercijos vice-prezidentas, pasakoja: „Ne kartą bandėme eksperimentuoti su žaidimais Kinijoje, tačiau „B Bounce“ yra pirmas mūsų globalus bandymas nudžiuginti jaunosios kartos klientus. Suprantame, kad jų gyvenime žaidimo principas naudojamas beveik visur, tiek skaitmeninėje erdvėje, tiek realybėje. Tad džiaugiamės, jog ir „Burberry“ dabar gali jiems pasiūlyti prisijungti prie didelės mados namų bendruomenės ir interaktyviai atrasti mūsų kolekcijas.“

1572259789670522 b bounce sticker packs

„B Bounce“ žaidimas pasirodo kartu su naująja „Burberry“ žiemos striukių kolekcija, kurią išvysti galima Burberry.com.

Žaidimą rasite čia: www.burberry.com/B-Bounce

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame