Mada

Tokių pirmosios eilės svečių mados šou dar niekas nematė

Mados namai „Balmain“ šį kartą suteikė neįprastą galimybę išrinktiems svečiams stebėti kolekciją iš pirmosios eilės.
Reading time 1 minutes
Lofficielusa.com nuotr.

Paryžiaus mados savaitės metu „Balmain“ surengė gyvą 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymą. Gigantišku podiumu žengė daugiau nei 100 modelių, o kolekciją stebėjo ir čia atėję, ir nuotoliniu būdu prisijungę svečiai. Kelios pirmosios eilės šį kartą buvo skirtos ne žmonėms, o monitoriams, kurių ekranuose prasidėjus mados paradui sužibo garsenybių, žiūrėjusių „Balmain“ šou nuotoliniu būdu, veidai.

 

Greta vienas kito sustatytuose „LG OLED“ televizorių ekranuose buvo galima išvysti daugybę įžimybių – nuo Jennifer Lopez, Cindy Crawford, Kris Jenner, Claudios Schiffer iki Juliette Binchoe ir Caros Delevingne.

 

„Jei norite surengti įspūdingą kolekcijos pristatymą įprastos mados savaitės metu, jums prireks neįtikėtinų pastangų, tačiau jei norite suorganizuoti šou pasaulinės pandemijos metu... Reikės ne tik pastagų, bet ir turėsite kreiptis pagalbos ir į draugus. Šis pristatymas buvo išskirtinis, dėkoju komandai ir partneriams, su kuriais galėjome įgyvendinti neeilinį sumąstymą“, - po pristatymo sakė „Balmain“ kūrybos vadovas Olivier Rousteingas.

susiję straipsniai

Rekomenduojame