Mada

„Balmain“ jau žiemą pristatys ilgai lauktą aukštosios mados kolekciją

Mados namų „Balmain“ kūrybos vadovas Olivier Rousteingas patvirtino, kad jau kitų metų sausį Paryžiuje vyksiančioje aukštosios mados savaitėje pirmą kartą per 16 metų bus pristatyta „Balmain“ aukštosios mados kolekcija.
Reading time 1 minutes

„Balmain“ nustojo kurti aukštosios mados kolekcijas 2002 m., kai kūrybos vadovo pareigas paliko dizaineris Oscaras de la Renta. O. Rousteingas perėmė kūrybinį „Balmain“ vairą 2011 m., jis pakeitė dizainerį Christophe'ą Decarniną, kurio asistentu iki tol dirbo.

 

Tik O. Rousteingui tapus „Balmain“ mados vedliu šie mados namai šoktelėjo į naujas aukštumas. 2016 m. Kataro įmonė „Mayhoola for Investments“ (kuriai priklauso ir mados namai „Valentino“) įsigijo „Balmain“ už 500 milijonų eurų. Šiandien „Balmain“ kuria ne tik prêt-à-porter mados kolekcijas moterims, vyrams bei vaikams, bet ir parfumeriją, juvelyriką, bendradarbiauja su teatro pasauliu.

 

Kitais metais išvysime ir ilgai lauktą „Balmain“ haute couture mados kolekciją, ir dar šią vasarą nufilmuotą dokumentinę kino juostą apie jauną neįtikėtinos sėkmės sulaukusį dizainerį Olivier Rousteingą.

Pagr. nuotrauka - „Balmain“ 2019 m. kruizinė kolekcija

susiję straipsniai

Rekomenduojame