Mada

Moterys nusprendė - tai elegantiškiausias derinys, suteiksiantis įvaizdžiui prabangos

Šį madingą derinį demonstruoja ne tik instagramo madistės, bet ir mados pasaulio galingosios – nuo Victorios Beckham iki Olivios Palermo.
Reading time 1 minutes
@lucyflorals, @street_style_paris / Instagram nuotr.

Kelnių kostiumas įvaizdžiui suteikia elegancijos ir profesionalumo, nors kadaise kostiumai priklausė tik vyrams, šiandien jie vis svarbesnę vietą užima ir moterų spintose.

 

Kokį kostiumą šiandien galėtume pavadinti ryškiausiu eleganitško ir rafinuoto stiliaus simboliu? Greičiausiai nė nemirktelėję daug kas atsakytų – juodą. Tačiau apklausos atskleidė, kad visgi baltas klasikinis kelnių kostiumas moterims atrodo rafinuotesnis nei juodas ar kitų spalvų. 

 

Kodėl būtent baltas? Klasikinis juodas kostiumas šiandieniniame pasaulyje jau įprastas pasirinkimas, neretai toks vilkimas ne tik kai norisi atrodyti dalykiškiau, bet ir laisvalaikiu, pavyzdžiui, su sportiniais bateliais. O balti kostiumai vis dar yra retesni, tai derinys, reikalaujantis atidumo ir priežiūros. Nors baltas kostiumas dėl šviesaus audinio nėra praktiškas, jis atrodo tikrai įspūdingai.

1600076099022732 104454097 2592066644442789 6769099866350224595 n
Instagram / @nataliyanovitska_ nuotr.

Nesvarbu, ar rengtumėtės į darbą, ruoštumėtės romantiškai vakarienei ar raudonojo kilimo renginiui – klasikinis baltas kostiumas tiks įvairioms progoms, atrodys prabangiai ir puošniai. 

 

Pasisemkite idėjų iš garsenybių ir madisčių, kaip stilingai vilkėti baltus kostiumus - nuo švarko ir kelnių dueto iki ypač elegantiškų trijų dalių kostiumų su liemene.

susiję straipsniai

Rekomenduojame