Mada

15 būdų, kaip stilingai vilkėti paprastus baltus marškinėlius

Balti trikotažiniai sportinio stiliaus marškinėliai atrodo nuobodus drabužis? Anaiptol! Tereikia, kelių idėjų, kaip juos stilingai derinti.
Reading time 1 minutes
@s___dang, @best__outfits__, @manhattan_fashion_styles / Instagram nuotr.

Baltus trikotažinius marškinėlius (T-shirt) savo spintoje veikiausiai turi kone kiekviena. Tai itin patogus ir universalus drabužis, kurį daugelis renkamės laisvalaikio įvaizdžiams kurti. Dažniausiai tokius marškinėlius vilkime su džinsais, tačiau jie puikiai dera ir su elegantiškais drabužiais. Tai gali būti klasikinis kelnių kostiumas, dailiai prie kūno priglundantis pieštuko silueto sijonas, prabangiai atrodančios plačios maksi ilgio palazzo kelnės, griežto silueto kiulotai ar kelnės su kantais.

 

Pavasario ir vasaros sezoną universalieji balti marškinėliai bus vienas dažniausiai vilkimų drabužių, fašionistos juos derina su įvairiausiais įvaizdžiais, nuo laisvalaikio, elegantiško iki bohemiško. Pasisemkite idėjų, kaip stilingai vilkėti baltus marškinėlius ir jei tokių dar neturite, dabar pats metas jais pasirūpinti. Marškinėlius nesunku išsirinkti, nes stilingai atrodys ir jūsų dydžio, ir šiek tiek platesni, todėl nenusvilsite nusipirkusi juos internetu.

susiję straipsniai

Rekomenduojame