Mada

Vasaros „must have“ - atnaujintas klasikinių baltų marškinių siluetas

Šios vasaros naujiena – neįprasto kirpimo balti marškiniai – išradinga klasika, kuri pagelbės įvairioms progoms ir rudenį vėl bus madinga, tik kita forma.
Reading time 2 minutes
Instagram / @camilacoelho nuotr.

Į madą sugrįžo tikrumas, natūralumas ir lengvas, neperkrautas stilius. Mados protokolas šiltuoju sezono metu ragina rinktis lengvą, žaismingą klasiką nauju vardu. Balti marškiniai yra gyvas tokio stiliaus įrodymas. Daugelio atmintyje ši aprangos detalė yra išlikusi kaip pats paprasčiausias variantas, kai neaišku, ką rinktis, tačiau šiemet balti marškiniai nededant didelių pastangų leis sukurti įsimintiną aprangą.

 

Derinys su baltais marškiniais primena nerūpestingas atostogas jūros ar vandenyno pakrantėje. Ši nekaprizinga spalva tinka kiekvienam odos atspalviui ir puikiai atrodys ją derinant su praktiškai bet kokia kita paletės spalva. Atminkite, kad ir balta spalva turi atspalvių, todėl, jeigu esate blyškesnės odos, rinkitės pieno baltumo ar vadinamąjį off white (liet. apsitrynusios baltos) atspalvį. O odai įgavus auksinio įdegio, galite rinktis ir šaltesnius, blankesnius baltos atspalvius. Žinoma, šiuo atveju atspalvis neatlieka pagrindinio vaidmens, tai tik prisideda prie bendro įvaizdžio.

Svarbiausia šį sezoną išsirinkti sau tinkamą marškinių kirpimą, kuriuo pataikytumėte ir į tendencijas. Ieškokite marškinių su raukiniais, trumpintų, pūstesnėmis rankovėmis, siuvinėtų ryškiais siūlais, puoštų iškarpytomis gėlių detalėmis, taškuotų, lininių, ilgų, oversized – kokie labiausiai tiks jūsų stiliui ir pasirinktai progai.

 

Baltus marškinius šią vasarą derinkite išradingai. Priklausomai nuo progos, rinkitės kuo išradingesnį kirpimą – tokiu atveju marškiniai taps aprangos akcentu – juk būtent to vilkėdami šią detalę ir norite pasiekti. Drąsesnio kirpimo ar papuošimų marškinius derinkite prie vintažinio stiliaus džinsų ar džinsinių šortų ir midi aukštakulnių arba sportbačių – pasirinkę šį variantą tikrai nepaslysite. Taip apsirengę jausitės patogiai mieste, darbe ar pietaudami neįpareigojančioje aplinkoje.

Derinys su šortais taip pat nepriekaištingai tiks savaitgalio išvykoms ir paplūdimiui. Derinį galite papildyti raštuota rankine bei odiniu diržu. Jeigu baltus marškinius renkatės vakarui, juos derinkite su midi ilgio sijonu. Prie jo rinkitės aukštakulnius kvadratiniu arba smailiu priekiu. Marškiniai papildys šią vasarą madingą išskirtinai atrodantį sijoną. Toks derinys tiks vakarienei restorane ar pajūryje bei šokiams vakarėlyje.

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel
vasara

susiję straipsniai

Rekomenduojame