Mada

Hedi Slimane’o retro triumfas – naujoji CELINE rankinė „Triomphe“

„Triomphe“ – viena pirmųjų mados namams „Céline“ dizainerio Hedi Slimane’o sukurtų rankinių, kurią įkvėpė mados namų archyvai, o labiausiai – dviejų C raidžių užraktas.
Reading time 1 minutes
Vidutinio dydžio rankinė „Triomphe“ iš blizgios veršiuko odos, 2 700 €, „Céline par Hedi Slimane“

Istorinis monumentas

Rankinės pavadinimas „Triomphe“ – aliuzija į Paryžiaus triumfo arką. Mat 1972 metais mados namų įkūrėjos Céline Vipianos automobilis sugedo būtent šioje aikštėje. Tuomet kūrėja atkreipė dėmesį į monumentą juosiančią grandinę, kuri ir įkvėpė aksesuarus ir rankines puošiančią dvigubos C raidės sagtį.

Nemirtinga klasika

2018 metų rugsėjį H. Slimane’ui prisijungus prie mados namų Céline, modelis „Triomphe“ buvo vienas iš trijų šio dizainerio atnaujintų rankinių – kartu su modeliais „16“ ir „C“ . 2019 metų pavasario ir vasaros kolekcijos pristatyme „Triomphe“ papuošė du įvaizdžius ir tapo rimta pretendente į mados klasikinių pažibų sąrašą. Céline Vipianos aštuntojo dešimtmečio kūrybos įkvėptas logotipas rankinei suteikia subtilų retro stilių, kuris pastaruoju metu itin madingas.

Įvairios kombinacijos

Rankinę galima rinktis iš trijų dydžių (mažo, vidutinio ir didelio) ir galybės spalvų: juodos, raudonos, kūno, baltos, pilkos, žalios, vyšninės, blyškiai ir tamsiai rudos, jūros mėlynos. Taip pat yra dvispalvių ar iš skirtingų audinių kombinuotų „Triomphe“ modelių. Rankinės stilistika labai skiriasi priklausomai nuo panaudotų medžiagų: matinės ar blizgios veršiukų, driežų, krokodilų odos arba dviejų medžiagų – tekstilės ir natūralios odos – derinio.

susiję straipsniai

Rekomenduojame