Mada

Prestižinė CFDA ir „Vogue“ mados stipendija atiteko „Pyer Moss“

Kasmetinį Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) ir „Vogue“ stipendiją laimėjo dizainerio Kerby Jean-Raymondo mados namai „Pyer Moss“.
Reading time 1 minutes

Prekės ženklas „Pyer Moss“, prieš penkerius metus įkurtas dizainerio Kerby Jean-Raymondo, šįmet laimėjo prestižinę Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) ir „Vogue“ stipendiją – 400 tūkst. dolerių. Šventinį vakarą apdovanojimą Kerby Jean-Raymondui įteikė aktorė Emily Blunt. „Pyer Moss“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija pripažinta viena stipriausių, dizainerio darbai įvertinti dėl afroamerikiečių kultūros Amerikoje populiarinimo.

Antrąją vietą pasidalijo dizaineriai Emily Adams Bode ir Jonathanas Cohenas, jiems atiteko stipendijos po 150 tūkst. dolerių. E. Adams Bode įkurtas vyrų mados ženklas „Bode“ apdovanotas už puoselėjamą tvarios mados etiką ir amato meistrystę, o moterims kuriantis J. Cohenas – už unikalių raštų ir audinių faktūrų naudojimą.

„Bode“

„Jonathan Cohen“

Amerikos mados dizainerių tarybos ir „Vogue“ stipendiją taip pat pretendavo gauti „Batsheva“, „Christian Cowan“, „Hunting Season“, „Luar“, „Matthew Adams Dolan“, „Rebecca de Ravenel“ ir „Scosha“.

Pagr. nuotrauka - @pyermoss „Instagram“

susiję straipsniai

Rekomenduojame