Mada

Šiandien tai labiausiai medžiojama „fashionistų“ rankinė

Naujasis Danielio Lee sukurtas modelis – tikrai daugiau nei rankinė. Tai – tikras papuošalas.
Reading time 1 minutes
BOTTEGA VENETA rankinė, CÉCILIA’OS POUPON nuotr.

Talentas

Per mažiau nei metus mados namuose Bottega Veneta D. Lee tapo vienu įtakingiausių mados pasaulio dizainerių, pelniusių keturis „British Fashion Awards“ apdovanojimus, tokius kaip metų dizaineris, metų britų dizaineris, kuriantis kolekcijas moterims, taip pat metų aksesuarų dizaineris ir metų prekės ženklas. Ši sėkmė puikiai nusako ir jo sukurtą 2020-ųjų pavasario kolekciją – radikaliai madinga. Mums itin patiko prie kūno prigludusios nertos suknelės, blizgios kelnės, ilgi ypač lengvi lietpalčiai ir naujoji rankinė „Chain Pouch“, tapusi modelio „Pouch“ įpėdine.

Detalės

Rankinė „Chain Pouch“ atkartoja modelio „Pouch“ siluetą, tačiau jos išskirtinumą kuria didelė sidabruota rankena-grandinė. Mados namų meistrų darbą įkvėpė juvelyrai, jų pagalbos prireikė ir kuriant kiekvieną grandinės dalį, mat kiekviena jų sujungta ir poliruota rankomis. Naująjį modelį išskiria dydis bei jai naudota Vitello Nappato oda, kuri suteikia lengvumo, minkštumo ir yra labai švelni.
 

Pirmosios gerbėjos

Ne viena mados aistruolė jau buvo pamėgusi modelį „Pouch“. Didelė itališkų mados namų Bottega Veneta gerbėja Rosie Huntinghton-Whiteley pripažįsta turinti kone visą jų mados ir aksesuarų kolekciją. Tarp ištikimų klienčių – Diane Kruger, Lily Aldridge, Rihanna, Sofia Richie, Salma Hayek Pinault ir dar daugybė kitų. Nėra jokių abejonių, kad jos neatsispirs ir naujajam modeliui „Chain Pouch“.
 

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame