Mada

Paryžiuje atidaryta ilgai laukta Christiano Louboutino kūrinių paroda

Kviečiame pasidairyti po vieno garsiausių avalynės dizainerių, Christiano Louboutino, parodą, surengtą parodų salėje „Palais de la Porte Dorée“ Paryžiuje.
Reading time 2 minutes
Christianas Louboutinas, www.lofficielitalia.com nuotr.

Christiano Louboutino patirtis, bendradarbiavimai ir asmeninė istorija atskleidžiama jo naujai surengtoje parodoje „L'Exhibition [iste]“ parodų salėje „Palais Dorée“ Paryžiuje. Dizainerio darbai išpopuliarėjo dešimtajame dešimtmetyje ir 2000-aisiais, o ypač jis džiaugiasi prancūzų kutiurjė Yves’o Saint Laurent’o pagalba, kai šis avalynės meistrą pastebėjo 2002 m. ir paprašė, kad jo sukurti bateliai būtų demonstruojami finalinėje Yves'o kolekcijos pristatymo scenoje. „Tądien buvau labai sujaudintas. Net aš, kuris visuomet laikėsi atstumo su mados spektakliu… Žvelgiant bendriau, jau dvidešimt devyneri metai kaip esu sukūręs savo įmonę, didžiuojuosi nepraradęs nepriklausomybės, nepaisant įvairių vėjų, potvynių ir atoslūgių“, - sako Christianas Louboutinas.

 

Paroda L'Exhibition [iste]“ užburia raudona spalva, kuri yra neatsiejama prekės ženklo „Christian Louboutin“ detalė, mat louboutinai išsiskiria ryškiu raudonu padu. Šis padų raudonis net turi savo spalvinį „Pantone“ kodą - „Pantone 18-1663TP“. Raudona spalva Christianą užbūrė per kiną: „Raudona mano gyvenime atsirado per kiną, per šeštojo dešimtmečio aktorių lūpas, muzikines Egipto ir indiškas komedijas, Bolivudą, kurio filmus rodydavo kine netoli mano mokyklos. O visai neseniai, galima sakyti, įsimylėjau Orhano Pamuko romaną „Mano vardas raudona“. Geismo ir nusikaltimo istorija XVI amžiuje Stambule… Įtraukia“.

 

Naujoji paroda suskirstyta į dešimt skyrių, pradedant Ch. Louboutino ankstyvaisiais kūrybos metais ir baigiant moderniais fetišinio stiliaus stiletais. Prie parodos prisidėjo ir režisierius bei fotografas Davidas Lynchas, ispanų choreografė Blanca Li, bei Pakistano menininkas Imranas Qureshi. Ekspoziciją galima aplankyti iki šių metų liepos 26 dienos.

/

CHRISTIAN LOUBOUTIN nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame