Mada

Romantiškas ir universalus derinys, kuris niekuomet nenuvils

Tereikės dviejų drabužių, kad sukurtumėte stilingą derinį, kurio nuotaiką galėsite keisti derindama vis kitokius aksesuarus.
Reading time 2 minutes
@marimikh, @street_style_corner / Instagram nuotr.

Šis stilingas derinys pravers vėsesniais vakarais, kai norėsis apsigobti kuo nors šiltesniu, o karštą dieną tereikės nusivilkti vieną drabužį, kad ne tik jaustumėtės gaiviai, bet ir atrodytumėte puikiai. Kalbame apie šilkines arba atlasines naktinukų tipo sukneles su petnešėlėmis ir didelius jaukius megztinius.

 

Tai kontrasto principu paremtas duetas, nes lengvai krintanti atlaso suknelė yra itin moteriška, trapi, jausminga, o megztinis – grubesnis ir atsainesnis gatvės mados drabužis. Vilkimi kartu šie rūbai sukuria neįprastą derinį, pritaikiusi skirtingus aksesuarus galite lengvai pakeisti jo stilių – paversti labiau kasdienišku arba elegantišku, puošnesniu.

Kad derinys būtų laisvesnio ir neįpareigojančios stiliaus, ant šilkinės suknelės vilkėkite platesnį, stambesnio mezgimo megztinį, galite rinktis ir ilgesnį užsegamą. Avėkite sportinius batelius, trumpus kareiviško stiliaus aulinukus arba madingąsias turistinio stiliaus basutes. Nebijokite žaisti raštais ir spalvomis - nebūtina pasirinkti to paties atspalvio, suknelė gali būti rausva, o megztinis - mėlynas, galite su ryškiu megztiniu vilkėti ir smulkiomis gėlėmis ar kitu raštu margintą suknelę. Jei norite pabrėžti taliją, liemenį sujuoskite diržu. 

Atrodysite elegantiškiau, jei pasirinksite artimų atspalvių arba tos pačios spalvos suknelę ir megztinį, pirmenybę teiksite neutralioms ir žemės spalvoms. Avėkite dailius aukštakulnius smailu priekiu arba aukštakulnes basutes, galite rinktis ir patogesnius balerinų tipo batelius plokščiu padu arba batelius neaukšta „kitten heels“ tipo pakulne. Nepamirškite įsispiriamų batelių modelių, šį sezoną jie vis dar madingi. Derinį papuoškite subtiliais minimalistinio stiliaus papuošalais, pritaikykite nedidelę elegantišką rankinę arba delninę.

susiję straipsniai

Rekomenduojame