Mada

Kaip stilingai segėti diržus ir prie kokių rūbų juos derinti?

Šį sezoną madingu diržu akcentuokite savo liemenį arba klubus. Kaip tai padaryti stilingai?
Reading time 1 minutes
@deborabrosa, @giucatte, @pernilleteisbaek nuotr.

Siauras, itin platus, primenantis korsetą, su prisegamomis odinėmis piniginėmis ar grandinėlių tipo - šįmet madingi įvairiausi diržai, nuo minimalistinių iki itin puošnių. Kad ir kokį išsirinktumėte, svarbiausia nepamiršti, kad stilingai segimas diržas turi tapti viena dominuojančių įvaizdžio detalių, tad segėkite juos su vienspalviais arba neiššaukiančio dizaino drabužiais. Drąsiai sujuoskite liemenį plačiu diržu didele aukso spalvos sagtimi, tokie diržai itin stilingai atrodys su minimalistinio stiliaus rūbais, pavyzdžiui, ant elegantiškos švarko tipo suknelės. Taip pat plačiu diržu (arba odiniu korsetu) galite sujuosti ir klasikinį švarką ar paltą.

 

Kurdama vakarėlio įvaizdį prisiminkite vintažinio stiliaus grandinėlių diržus, tokius pastaruoju metu atgaivino mados namai Chanel. Šiuos diržus siūloma segėti ant šilkinių naktinukų stiliaus suknelių arba puošti jais kasdienius mėlynus džinsus. Grandinėlių diržus stileivos dažnai derina ir prie paplūdimio aprangos, pavyzdžiui, juos segi ant kaftanų, šortų ar net maudymosi kostiumėlių.

 

Paprasatas būdas susikurti stilingą akcentą - vietoje diržo į kelnių, sijono ar suknelės kilpas įsiverti dailią šilkinę skarelę. Tokia detalė papuoš vienspalvį rūbą ir atrodys itin originaliai.

 

Pasisemkite įkvėpimo!

susiję straipsniai

Rekomenduojame